Marius Pitaru, Pro Sport

202 articole publicate pe Pro Sport 39 in aug. 2013
30 aug. 2013 Ganea: "Dinamo ne-a bătut cu mare noroc"
30 aug. 2013 EXCLUSIV - "Câinii" testează un atacant croat: "Am venit la Dinamo ca să rămân!"
30 aug. 2013 "Câinii" testează un atacant croat: "Am venit la Dinamo ca să rămân!"
30 aug. 2013 Strategia lui Mulţescu: "Când am spus că plec, am forţat mâna şefilor"
30 aug. 2013 Grigoraş către Ţucudean: "Zi mă, dai şi tu vreun gol?" FOTO - Antrenamentul lui Dinamo
30 aug. 2013 Mulţescu, antrenorul familiei Ţucudean
29 aug. 2013 Îl pregăteşte pe Marica pentru Piţi! Mulţescu şi-a asumat misiunea de a-l face apt pe atacant pentru dubla naţionalei
29 aug. 2013 Transferul lui Dragoş Grigore la Hellas Verona, aproape finalizat! Mulţescu: "Este o chestiune de timp"
29 aug. 2013 FOTO Ţucudean, la primul antrenament sub comanda lui Mulţescu! Cât a costat-o pe Dinamo revenirea atacantului
28 aug. 2013 Ţucudean s-a întors la Dinamo
28 aug. 2013 INTERVIU | Pape Ndaw: "Joc pentru cei nouă fraţi din Senegal"
27 aug. 2013 EXCLUSIV George Ţucudean revine la Dinamo: "Cel târziu miercuri mă alătur lotului"
27 aug. 2013 Dinamoviştii s-au repliat după ratarea lui Kostovski: "Ţucudean e aproape al nostru" "Câinii" o dau în judecată pe Vardar
27 aug. 2013 Dinamoviştii s-au repliat după ratarea lui Kostovski: "Ţucudean este aproape al nostru" "Câinii" o dau în judecată pe Vardar
26 aug. 2013 Dinamo, în discuţii cu Verona pentru transferul lui Grigore! EXCLUSIV: Reacţia jucătorului
26 aug. 2013 EXCLUSIV - Ionuţ Negoiţă confirmă: "Zougoula vine joi în România"
17 aug. 2013 Primul punct în Liga 1, cadou de la "câini"! Corona Braşov - Dinamo 1-1
16 aug. 2013 LIVE TEXT Corona - Dinamo 1-1 (pauză)! Gazdele au avut cele mai mari ocazii ale primei reprize
16 aug. 2013 Dinu nu înţelege decizia lui Negoiţă: "S-au câştigat 15 milioane € cu Dinamo 2!"
16 aug. 2013 Primul "transfer" făcut Giani Kiriţă la Dinamo! Fiul fostului fundaş, la juniorii "câinilor"
16 aug. 2013 Lupu prevede sfârşitul pentru Dinamo: "Au economist 200.000 de euro pe an! Presimt că se va desfiinţa şi prima echipă"
16 aug. 2013 LIVE TEXT Corona Braşov - Dinamo 0-1! Elton deschide scorul cu un şut din prima de la 22 de metri
16 aug. 2013 LIVE TEXT Corona - Dinamo 1-1! Matei ratează în două rânduri
16 aug. 2013 LIVE TEXT Corona - Dinamo 1-1! Gazdele au avut cele mai mari ocazii ale primei reprize
16 aug. 2013 Balint şi Thicot, din primul minut! LIVE TEXT Corona - Dinamo 0-0! Echipele de start
16 aug. 2013 Reapare Badea pe echipamentul "câinilor". Cel mai vechi sponsor al lui Dinamo lipsea de pe noile tricouri
16 aug. 2013 LIVE TEXT Corona - Dinamo 1-1! Collins Fai a fost înlocuit la pauză
16 aug. 2013 LIVE TEXT Corona - Dinamo 1-1! Marc respinge peste bară şutul lui Matei
16 aug. 2013 Balint şi Thicot, din primul minut! Corona - Dinamo, LIVE TEXT de la 21:30! Echipele de start
16 aug. 2013 LIVE TEXT Corona - Dinamo 1-1! Neacşa trimite puţin pe lângă poartă
16 aug. 2013 Surprizele lui Mulţescu: din primul minut cu Grecu, Balint şi Thicot! Corona - Dinamo, LIVE TEXT de la ora 21:30! Vezi echipa "câinilor"
16 aug. 2013 Balint şi Thicot, din primul minut! Corona - Dinamo, LIVE TEXT de la ora 21:30! Vezi echipa de start a "câinilor"
16 aug. 2013 Costel Orac: "Dinamo II era o cheltuială inutilă. Desfiinţarea ei nu cred că va afecta prima echipă"
16 aug. 2013 Surprizele lui Mulţescu: din primul minut cu Grecu şi Balint! Corona - Dinamo, LIVE TEXT de la ora 21:30! Echipele probabile
16 aug. 2013 LIVE TEXT Corona Braşov - Dinamo 1-1! Vlad Munteanu egalează după un corner