Mihai ANDRIEŞ, Liga2

28 articole publicate pe Liga2 41 in apr. 2013
28 apr. 2013 Falub termină schimbările, ultima sa mutare fiind introducerea lui Vali Badea!
28 apr. 2013 Supic îşi continuă gafele şi Vâlcea are două goluri anulate! Vasile le-a marcat pe ambele!
28 apr. 2013 CSM-ul lui Pelici învinge cu 2-0 pe UTA şi o scoate din cursa spre Liga I, după o evoluţie jalnică al arădenilor!
28 apr. 2013 Dezastru pentru UTA! Matijas face penalty şi Vâlcea face 2-0!
28 apr. 2013 UTA în corzi! Şi-a pierdut căpitanul, care a primit al doilea galben! Vâlcea are 1-0!
28 apr. 2013 Eroare incredibilă a defensivei arădene şi Vasile deschis scorul pentru Vâlcea!
28 apr. 2013 Falub face o dublă schimbare la pauză, renunţând la Supic şi Godfred!
28 apr. 2013 Godfred trimite cu capul spre poartă, dar Pascal scoate spectaculos!
28 apr. 2013 Dezastru pentru UTA! Matijas face penalty!
26 apr. 2013 E clar: Locul 10 e direct retrogradabil din Liga a III-a!
26 apr. 2013 Cristi Bobar: "Suntem dezamăgiţi, dar luptăm până la capăt!"
26 apr. 2013 Bobar: "Suntem dezamăgiţi, dar luptăm până la capăt!"
23 apr. 2013 Cojocaru a demisionat de la FCM Tg. Mureş! Coroian, interimar!
14 apr. 2013 Liderul se îndreaptă spre un nou succes! ACS Buftea - FC Botoşani 0-1!
14 apr. 2013 Bădoi a mutat inspirat, Bîtfoi egalează! ACS Buftea - FC Botoşani 1-1!
14 apr. 2013 Bădoi a mutat inspirat, Bîtfoi salvând echipa de la eşec! ACS Buftea - FC Botoşani 1-1!
14 apr. 2013 Urmăreşte LIVE ACS Buftea - FC Botoşani
14 apr. 2013 Egal alb la Clinceni după 45 de minute! ACS Buftea - FC Botoşani 0-0!
14 apr. 2013 Liderul vrea să îşi mărească avansul la Clinceni! ACS Buftea - FC Botoşani 0-0!
13 apr. 2013 Brăilenii realizează scorul campionatului şi împart locul 2 cu Delta şi Otopeni!
13 apr. 2013 Corona revine pe primul loc după victoria cu Mioveni! Otopeni urcă pe locul 2!
13 apr. 2013 Deschidere rapidă de scor în derbyul Oradei: Luceafărul are 1-0!
13 apr. 2013 Rusu face şi el dubla şi scorul devine 7-0!
13 apr. 2013 Brăila începe repriza a doua de la scorul de 5-0!
13 apr. 2013 Urmăreşte livetext meciurile etapei a XXI-a!
13 apr. 2013 Corona revine pe primul loc după victoria cu Mioveni! Otopeni urcă pe podium!
13 apr. 2013 Rezultatele şi marcatorii etapei 21!
13 apr. 2013 Carnagiu la Brăila! Gazdele conduc cu 4-0 după mai bine de 30 de minute!
13 apr. 2013 Damila o conduce pe UTA! Farul se trezeşte la viaţă după două goluri ale Rapidului!
13 apr. 2013 Ianc restabileşte egalitatea la Oradea! Corona revine pe primul loc, după golul lui Ene!
13 apr. 2013 Luceafărul întoarce de la 1-2 la 3-2! Vâlcea dă recital în Zăvoi!
13 apr. 2013 FC Bihor preia conducerea cu un gol direct din corner, reuşit de Sorian!
13 apr. 2013 Urmăreşte LIVE CF Brăila - Sportul Studenţesc
13 apr. 2013 Pauză la Brăila! Gazdele înscri şi al cincilea gol înainte de a intra la vestiare!
13 apr. 2013 Start fulminant al Brăilei: două goluri în doar şase minute!
13 apr. 2013 Câmpeanu completează setul la zero al Brăilei contra Sportului!
06 apr. 2013 Schimbare de antrenor în Regie! Voicu a demisionat, a venit Timofte!
04 apr. 2013 Dinamo II şi-a schimbat complet banca tehnică! Mihăescu şi Bucuroaia, noii secunzi!