11 mai 2013 Urmăreşte live meciurile etapei a 26-a a Ligii a II-a!
10 mai 2013 Cristi Bobar părăseşte Ştefăneştiul şi Comitetul Executiv!
08 mai 2013 În derbyurile suferinţei, la Clinceni şi Târgovişte conduc gazdele!
08 mai 2013 Şoc la Clinceni! Chiţu face dubla şi Farul are 2-1!
08 mai 2013 Lupta la promovare în seria a II-a se ascute: Damila a deschis scorul, Argeşul are 2-0!
08 mai 2013 Săgeata sparge gheaţa în zece oameni: Tigoianu, reuşită de generic!
08 mai 2013 Chindia lui Silviu Dumitrescu are 2-0 după nici jumătate de oră!
08 mai 2013 Pe final de repriză, Unirea deschide scorul în meciul cu Rapid CFR!
08 mai 2013 Şoc la Clinceni! Chiţu face dubla şi Farul câştigă în prelungiri!
08 mai 2013 Slobozia şi Farul egalează în derbyurile suferinţei! Unirea joacă şi ea în 10!
08 mai 2013 Urmăreşte live meciurile etapei a 25-a a Ligii a II-a!
08 mai 2013 Surpriză la Slobozia Rapidul a întors rezultatul, deşi joacă în zece!
08 mai 2013 Argeşul conduce liderul! Sucevenii egalează la Slobozia!
08 mai 2013 Mioveni bate Vâlcea în Zăvoi! Vâlcenii pierd acasă după 6 luni jumate!
08 mai 2013 Deschidere de scor la Vâlcea: oaspeţii au 1-0 în minutul 78!
08 mai 2013 A început etapa a 25-a! CSM Rm. Vâlcea - Mioveni 0-0!
03 mai 2013 ACS Poli conduce la scor de neprezentare! Farul a făcut show cu Dinamo II!
03 mai 2013 Chiţu face dubla pentru Farul, după un henţ al lui Buia!
03 mai 2013 Negru vs Chindia 2-0! La Oradea, Punosevac şi-a spart nasul!
03 mai 2013 Chiţu face tripla pentru Farul! Botoşaniul aşteaptă fluierul de final!
03 mai 2013 Rezultatele şi marcatorii etapei a XXII-a din Liga a III-a!
03 mai 2013 Ocazie imensă a lui Cristi Bud! Negru face tripla pentru Rapid!
03 mai 2013 Liderul a deschis scorul după un penalty provocat de portarul Brăilei!
03 mai 2013 Dinamo II revine în joc, după reuşita lui Jugaru!
03 mai 2013 Urmăreşte live meciurile etapei a 24-a a Ligii a II-a
03 mai 2013 Sucevenii deschid repede scorul în duelul cu Chindia!
03 mai 2013 Farul face show cu Dinamo II! Botoşaniul este lider cu şapte puncte avans!
03 mai 2013 Chiţu face tripla pentru Farul! Botoşaniul este lider cu şapte puncte avans!
03 mai 2013 Negru vs Chindia 2-0! Puşcaş bifează prima ocazie la Oradea!
03 mai 2013 Hanca dă lovitura în primul minut de prelungiri! Rapidul s-a distrat cu Chindia!
03 mai 2013 ACS Poli e cu un pas mai aproape de Liga 1! Farul, la un punct de locul 11!
03 mai 2013 ACS Poli începe în forţă meciul cu Vâlcea: gol Szekely în minutul 5!
03 mai 2013 Negru face dubla după 9 minute! La Oradea, ambele echipe au doar 6 rezerve!
03 mai 2013 Deschidere rapidă de scor la Galaţi! Buftea are 1-0!
03 mai 2013 Negru vs Chindia 2-0! La Oradea, meci fără ocazii de gol!
03 mai 2013 La Oradea, Gugu restabileşte egalitatea! Negru face tripla pentru Rapid!
03 mai 2013 Târnăcop deschide scorul din penalty! Negru vs Chindia 2-0!
03 mai 2013 Farul nu acuză şocul reuşitei dinamoviste şi reface diferenţa de două goluri!
03 mai 2013 Urmăreşte live ultimele meciuri ale rundei a 24-a a Ligii a II-a!
03 mai 2013 Farul începe meciul cu dreptul şi deschide scorul prin Chiţu!
03 mai 2013 Pe Bega, Szekely şi Şeroni au bifat duble! Farul a făcut show cu Dinamo II!
03 mai 2013 Dinamo II reduce din handicap înainte de pauză!
03 mai 2013 ACS Poli face 2-0 înainte de pauză! Dunărea pierde trei puncte importante!
02 mai 2013 Otopeniul visează la Liga 1 dacă bate Săgeata!