2010

Răzvan Luţac, Gazeta Sporturilor

1147 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 16 in aug. 2015
31 aug. 2015 Statistica îl susţine pe Mircea Rednic: cine e ultimul dinamovist convocat la națională
30 aug. 2015 Stranierii la putere » Iordănescu anunță diseară lotul final pentru meciul de la Budapesta
30 aug. 2015 FOTO 5.000 de fani și victorie clară » Nebunie la primul meci al Rapidului în liga secundă, 3-0 cu CS Balotești
28 aug. 2015 VIDEO Supereroul gropar » După ce şi-a salvat echipa tot meciul, Lung a luat un gol penibil şi AZ a eliminat Astra
26 aug. 2015 Explicația uluitoare pentru care Steaua nu și-a înscris juniorii în Liga Elitelor: ”Nu jucăm, că ne bate Dinamo!”
26 aug. 2015 Fost arbitru internaţional, Marius Beudeanu acuză CCA după ce a primit o pedeapsă-record: "Vor să ne închidă gura!"
25 aug. 2015 Contractele 5 și 6 parafate de FRF » Două nume importante vor sponsoriza naționala României!
21 aug. 2015 VIDEO Coșmaar, apoi extAZ! » Astra a învins extraordinar în turul cu AZ Alkmaar, 3-2, după ce a fost condusă cu 0-2 în minutul 13
17 aug. 2015 Presa din Ucraina îl critică pe antrenorul lui Șahtior: "Lucescu are Dinamofobie!"
16 aug. 2015 VIDEO Crizănborg » Steaua a ajuns la 6 meciuri din 6 fără victorie pe teren propriu în acest sezon, iar suporterii i-au cerut demisia lui Rădoi
15 aug. 2015 Rapid pregătește inedit noul sezon: joacă la ziua comunei Măciuca :)
13 aug. 2015 Un jurnalist din Ungaria ne sperie înaintea duelului de pe 4 septembrie: "Atacul e beton, avem doar două-trei probleme!"
07 aug. 2015 VIDEO Sir Budescu » Calificare imensă pentru Șumudică și elevii săi: 2-1 cu West Ham
04 aug. 2015 VIDEO+FOTO Harlem Shake » La primul meci ca titular, uriaşul Harlem Eddy Gnohere i-a adus lui Dinamo victoria aseară: 2-1 cu ACS Poli
02 aug. 2015 Povestea primului aur românesc de la FOTE 2015, înotătoarea Claudia Gâdea, 14 ani, 400m mixt: "Venise cu frică de apă!"
02 aug. 2015 VIDEO Rezervele nu joacă nimic. Dar sînt pe primul loc! Iancu a marcat în minutul 2 cu Botoșani, 1-0, după care atît el, cît şi celelalte rezerve ale Stelei au dispărut de pe teren