2010

Răzvan Luţac, Gazeta Sporturilor

1147 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 12 in aug. 2021
29 aug. 2021 Vasile Geambazi patron la noul „satelit” al FCSB » Ce planuri are nepotul lui Gigi Becali
29 aug. 2021 PARMA. Ce revenire! După 4 luni pe tușă, Mihăilă s-a întors și a dat lovitura în minutul 90+7. Ce a făcut Man
28 aug. 2021 Câte minute trebuie să mai reziste portarul Rapidului fără gol primit ca să bată recordul Ligii 1
28 aug. 2021 5 motive din spatele unui 0-14 » Explicațiile pentru prestația umilitoare pe care Unirea Constanța a avut-o în deplasarea de la Buzău
20 aug. 2021 Ce transferuri face Sheriff pentru Ligă! Ia un titular de la Euro 2020, crescut de Hagi
08 aug. 2021 Denis Drăguș, gol după 813 zile » Echipa sa, umilită: vârful advers i-a dat 5 goluri