2011

Vlad Măcicăşan, Pro Sport

1985 articole publicate pe Pro Sport 35 in nov. 2013
29 nov. 2013 Traore a făcut primii bani din croitorie!
29 nov. 2013 Tade, atacantul care a driblat sărăcia! A emigrat în Scoţia şi şi-a falsificat CV-ul ca să prindă un contract
27 nov. 2013 Vali Lemnaru, golgheterul lui „U” Cluj! "Cu Teja şi Walter ne salvăm"
25 nov. 2013 Un pas mic spre salvare! U Cluj - Corona 3-2
25 nov. 2013 LIVE TEXT: U Cluj - Corona 0-0! Ocazie mare pentru braşoveni, dar Coman a făcut henţ în careu
25 nov. 2013 "Corona îşi joacă ultima şansă" LIVE TEXT: U Cluj - Corona, 18:30! Vezi echipele probabile
25 nov. 2013 LIVE TEXT: U Cluj - Corona 3-1! Lemnaru face "dubla", după o centrare excelentă a lui Ciupe. Ratare mare a lui Borza
25 nov. 2013 LIVE TEXT: U Cluj - Corona 2-1! Borza îşi aduce echipa în avantaj. S-au marcat 3 goluri în 5 minute. Ratare uriaşă a lui Buş
25 nov. 2013 LIVE TEXT: U Cluj - Corona 1-1! Lemnaru deschide scorul dintr-un penalty. Buş egalează după doar două minute
25 nov. 2013 LIVE TEXT: U Cluj - Corona 2-1! Borza îşi aduce echipa în avantaj. S-au marcat 3 goluri în 5 minute (PAUZĂ)
25 nov. 2013 U Cluj - Corona 3-2! Lemnaru a făcut "dubla", într-un meci cu 3 penalty-uri
25 nov. 2013 "Corona îşi joacă ultima şansă" LIVE TEXT: U Cluj - Corona, 18:30! Vezi echipele de start!
25 nov. 2013 "Corona îşi joacă ultima şansă" LIVE TEXT: U Cluj - Corona, 18:30! Echipele probabile
25 nov. 2013 LIVE TEXT: U Cluj - Corona 3-2! Lemnaru face "dubla", după o centrare excelentă a lui Ciupe. Buş reduce din diferenţă dintr-un penalty
25 nov. 2013 "U" ia oxigen, Corona se sufocă! "U" Cluj - Corona 3-2
25 nov. 2013 LIVE TEXT: U Cluj - Corona 0-0! Vezi echipele de start!
18 nov. 2013 Jucătorii Gazului sunt neplătiţi din iunie! Medieşenii s-au săturat: "Banii sau memorii!"
15 nov. 2013 Golul, mai tare decât Constituţia! Reuşita cu Fiorentina îi oferă lui Eric de Oliveira şanse mari să primească cetăţenia română
12 nov. 2013 Îşi atrag fanii cu reduceri
12 nov. 2013 Drama lui Chiricheş! "Vlad suferă enorm psihic! De la o zi la alta, poţi să ajungi din vârf în prăpastie"
11 nov. 2013 Golul, mai tare decât Constituţia! Reuşita cu Fiorentina îi oferă lui Eric şanse mai mari să primească cetăţenia română
08 nov. 2013 Am rămas cu un gol de genERIC! Pandurii - Fiorentina 1-2!
08 nov. 2013 Veste incredibilă primită de Eric, după golul senzaţional cu Fiorentina: "M-a sunat cineva din Brazilia, n-am putut să dorm toată noaptea"
07 nov. 2013 Am rămas cu un gol de genERIC! Pandurii - Fiorentina 1-2!
07 nov. 2013 Gol de genERIC şi... cam atât! Pandurii - Fiorentina 1-2!
07 nov. 2013 Jucătorii Pandurilor, debusolaţi: "Nu ştiu ce s-a întâmplat, ne-au presat tot timpul!"
06 nov. 2013 Eric încă visează la naţionala României: "Ar fi incredibil!" Marin Condescu a făcut primul pas pentru naturalizarea lui
05 nov. 2013 'U' Cluj a câştigat după 15 meciuri în Liga 1
05 nov. 2013 Walter cumpără tot clubul! Omul de afaceri vrea să scoată Primăria Cluj din acţionariatul lui "U"
01 nov. 2013 Fanii lui "U" au câştigat "războiul", Mărginean pleacă: "Am spus stop pentru că am fost contestat"
01 nov. 2013 Antrenorul lui "U", Mihai Teja: "Sper să-l bat pe Hagi. Walter vrea să salveze echipa"