Alexandru Ghiurcău, Pro Sport

151 articole publicate pe Pro Sport 101 in mar. 2012
31 mar. 2012 Trădaţi de "soldat"! Golgheterul Soldado, a irosit două ocazii imense, dar Valencia păstrează şanse de calificare
31 mar. 2012 Bilbao, 96 la sută în semifinale! În Europa, doar o singură echipă a ratat calificarea după 4-2 în deplasare: Barcelona
31 mar. 2012 Avantaj fragil! Atletico a bătut-o pe Hannover cu un eurogol marcat de Salvio, dar tremură pentru calificare
31 mar. 2012 Bombardierii! Metalist are cel mai bun atac al competiţiei, cu 30 de goluri marcate
30 mar. 2012 Croaţii au tăiat în carne vie!
30 mar. 2012 Minunea Bilbao, cu un pas în semifinale: 2-4 acasă la Schalke, Marica a fost pe bancă! Vezi scorurile şi marcatorii din sferturile EL
30 mar. 2012 "Ce-o să faci, mă?!" Fanii lui Newcastle au râs cu lacrimi când au citit asta! Ce le promite Carroll, fostul golgheter
30 mar. 2012 Încă o dramă după Muamba? Starul lui Aston Villa este grav bolnav de leucemie! "Îl susţinem necondiţionat"
30 mar. 2012 Pe ogor! Milan este prima echipă care reuşeşte să oprească "tiki-taka"
29 mar. 2012 FOTO Declaraţie de dragoste de la rivali: Venit să-i elimine pe "diavoli", Messi a fost întâmpinat cu un val de simpatie la Milano!
29 mar. 2012 Spre centenar! Finala de la Bucureşti ar putea fi a 100-a partidă jucată de Atletico în Europa League
29 mar. 2012 Inter se dezintegrează în vară: italienii au dovada că Maicon pleacă de la Milano! Lucio, Samuel şi Chivu, cu bagajele la uşă
28 mar. 2012 ABRAGADABRA! Sporting Braga poate câştiga titlul în Portugalia după 11 ani de dominaţie a granzilor
28 mar. 2012 Apără "Păpuşa"! Andrade este anunţat titular în Marseille - Bayern
27 mar. 2012 Cei doi magnifici! Conte şi Del Piero depăşesc record după record
27 mar. 2012 Pe Ronaldo îl aşteaptă coşmarul în Cipru! "Niciodată n-am văzut un comportament atât de urât"
27 mar. 2012 Irezistibili pe final! PSG a marcat de 14 ori în prelungirile meciurilor din acest sezon!
26 mar. 2012 Messi şi Ronaldo, cap la cap cu 9 etape înaintea finalului! Recordul lui CR7 din sezonul trecut, ca şi depăşit
24 mar. 2012 Dorm în "Cuib"! O lojă VIP a stadionului „Da Luz“ a fost transformată într-un dormitor
23 mar. 2012 Credeai că e posibil? Mai tari ca Barça şi Real! Echipa din Spania care se mândreşte cu o performanţă uluitoare
22 mar. 2012 Afacerea secolului pentru Barça nu e o întâmplare! Primii 3 golgheteri all-time au costat clubul o sumă RIDICOLĂ
22 mar. 2012 VIDEO Liverpool e OUT din lupta pentru Liga Campionilor! Coates a marcat golul sezonului, dar "cormoranii" au fost întorşi de la 2-0
21 mar. 2012 Messi este cel mai bine plătit fotbalist din lume! Francezii, scandalizaţi de salariile jucătorilor: măsura care poate pune cruce fotbalului din Ligue 1
19 mar. 2012 Bayern se distrează: a înscris 20 de goluri în ultimele 3 meciuri
19 mar. 2012 Inima a spus stop joc! Muamba a fost resuscitat de un fan, dar se află în stare critică! Istoria neagră a momentelor care au ŞOCAT lumea fotbalului
16 mar. 2012 Tragerea la sorţi Europa League: Schalke-Bilbao, Alkmaar-Valencia! Vezi programul sferturilor şi al semifinalelor! Cine ajunge în finala de pe Naţional Arena?
15 mar. 2012 Tripleta de AUR! Messi, Ronaldo şi Gomez sunt cei mai TARI fotbalişti ai Europei! Statistica te va lăsa MASCĂ
15 mar. 2012 La Inter se dă refresh! Zilele lui Cristian Chivu la Milano sunt numărate! Planul lui Moratti:
14 mar. 2012 Talent irosit! Sătui de fiţele lui, belgienii l-au concediat pe Alibec: "Să nu-l mai vedem pe aici"
14 mar. 2012 Greu de ucis 8! Napoli va juca ofensiv pentru a contracara jocul lui Chelsea
14 mar. 2012 Alarmă la Manchester City: Mancini are patru piese de bază absente la returul cu Sporting! Cu rezervele pentru calificare
14 mar. 2012 Veşti proaste pentru madrileni! Dovada clară că Mourinho revine la Chelsea: secundul său l-a dat de gol
13 mar. 2012 FOTO Imaginea care a lansat un nou război: "E un fals!" Barcelona ironizează greşelile de arbitraj pro-Real
13 mar. 2012 Devotament maxim! Fanii lui Dynamo Dresda au cumpărat toate cele 32.066 de bilete, în ciuda faptului că meciul favoriţilor s-a jucat cu porţile închise
13 mar. 2012 Legea 4 îi scandalizează pe spectatorii meciurilor din Liga 1! La Rapid - Petrolul stewarzii au căutat obiecte interzise şi în pungile de popcorn
13 mar. 2012 "Suspendare-monstru" pentru o palmă: Portarul lui Maradona a fost aspru pedepsit de club pentru că a AGRESAT un antrenor de Liga Campionilor! VIDEO
12 mar. 2012 VIDEO Culio, "rebelul" lui Orduspor: aproape să IA BĂTAIE de la un coleg, chiar în timpul meciului cu Beşiktaş!
12 mar. 2012 VIDEO Boca pierde în campionat după un an cu un scor halucinant! A condus cu 4-3 în minutul 89 şi a urmat ŞOCUL
12 mar. 2012 FOTO şi VIDEO Dovada că Juventus este "tocată" de arbitrii din Italia: "Imaginile vorbesc de la sine!" Torinezii îşi pot lua ADIO de la titlu după cea mai bună prestaţie a sezonului
12 mar. 2012 Frumoasa dintre bestii! Cea mai sexy prezenţă din fotbalul englez
10 mar. 2012 Centenarul lui Mou! The Special One are cel mai bun procentaj al victoriilor dintre toţi antrenorii Realului
10 mar. 2012 Goe, plătit ca-n Liga 1?
10 mar. 2012 Decăderea Regatului! Pentru prima dată după 17 ani, Anglia ar putea să rămână fără echipe în sferturile cupelor europene
02 mar. 2012 Aerieni! România trebuie să se pregătească pentru o abundenţă de centrări din partea Ungariei, în preliminariile CM 2014
02 mar. 2012 Sunt din altă lume! Zece motive pentru care Olanda poate câştiga EURO 2012
01 mar. 2012 "Nebunul", dezbrăcat în România! Sebastian Abreu nu va uita prea repede aventura de la Bucureşti