Daniel Neacsu, Opinia Timisoarei

2225 articole publicate pe Opinia Timisoarei 26 in mar. 2015
29 mar. 2015 Timisoara a tremurat serios pentru victorie! Spectacol total la rugby
28 mar. 2015 Nicio surpriza, handbalistii de la Poli Timisoara pierd la Bacau
28 mar. 2015 Mai greu cu Jimbolia decat cu Ripensia! Poli isi consolideaza pozitia de lider! FOTO
28 mar. 2015 „Leii” pierd din nou pe final, acum la Sibiu! Vezi cu cine joaca Timisoara in play-off
24 mar. 2015 Final de cosmar! BC Timisoara elimina incredibil Ploiestiul din Cupa Romaniei. FOTO
23 mar. 2015 Intariri pentru Superliga! Inca 6 nume noi pentru Timisoara Saracens
22 mar. 2015 ASU Poli bate la Murani, dupa un meci greu. Se desprinde in clasament
21 mar. 2015 BC Timisoara pierde in ultimul sfert partida cu CSM Oradea. GALERIE FOTO!
17 mar. 2015 Esec in turul sferturilor Cupei, dar calificarea se joaca la Timisoara
16 mar. 2015 Fara turnee din circuitul mondial intr-un oras de 5 stele precum Timisoara!
15 mar. 2015 Raliul Martisorului de la Timisoara, din nou o reusita. Vezi lista castigatorilor. FOTO
15 mar. 2015 Test reusit de Timisoara Saracens contra Clujului
14 mar. 2015 Raliul Martisorului a debutat in forta: SPECTACOL total, abandonuri, dar si mici controverse. FOTO
14 mar. 2015 Inca un esec in ultimul minut pentru BC Timisoara
14 mar. 2015 ASU Poli Timisoara merge mai departe! 7-0 cu Auto
12 mar. 2015 Esec pentru Poli, acasa, la Resita!
10 mar. 2015 Leii din Banat au pierdut pe final de joc la Cluj-Napoca. Fiasco pentru BC Timisoara!
09 mar. 2015 Victorie! Poli bate Steaua la ea acasa!
09 mar. 2015 VERDE la „nebunii” pe patru roti! Campionatul judetean de raliuri incepe SPECTACULOS cu Raliul Martisorului
08 mar. 2015 BC Timisoara s-a impus acasa. Victorie la pas cu Universitatea Cluj. GALERIE FOTO!
08 mar. 2015 FOTO! De 8 martie, uriasii de la Timisoara Saracens Rugby Club le-au daruit flori timisorencelor
07 mar. 2015 Spectacol pe Dan Paltinisanu: SET si MECI pentru Poli, 6-2 cu Ripensia! Echipa, la inaltimea suporterilor. FOTO!
06 mar. 2015 Iepurasul a venit mai repede! Echipamente noi si de firma pentru gladiatorii Timisoarei
06 mar. 2015 Cea mai emotionanta poveste din 2015! Un fan si-a amanat EUTANASIEREA pentru a vedea o ultima victorie a favoritilor… Si a murit fericit!
03 mar. 2015 Premiera nationala, la Timisoara, pentru fotbalul mic! Conferinta de presa transmisa in DIRECT…
01 mar. 2015 Prima victorie dupa sase esecuri. Poli bate Tg. Jiu la handbal masculin