Traian Terzian, Mediafax

730 articole publicate pe Mediafax 42 in nov. 2012
29 nov. 2012 Luiz Felipe Scolari, noul selecţioner al Braziliei
29 nov. 2012 FC Copenhaga a fost eliminată în sferturile de finală ale Cupei Danemarcei
29 nov. 2012 Panathinaikos Atena a cerut să joace meciurile de acasă ziua pentru că nu poate plăti facturile la electricitate
29 nov. 2012 Finaliştii pentru Balonul de Aur au fost anunţaţi de FIFA
29 nov. 2012 Serena Williams, desemnată jucătoarea anului de WTA
29 nov. 2012 Robin van Persie a înscris cel mai rapid gol al sezonului în campionatul Angliei - VIDEO
29 nov. 2012 Programul meciurilor din etapele XIX şi XX ale Ligii I
28 nov. 2012 CUPA ROMÂNIEI: CFR Cluj a învins pe Dinamo, scor 2-1 după prelungiri, şi s-a calificat în semifinale
28 nov. 2012 Antrenor CFR Cluj: Nu suntem favoriţi la câştigarea Cupei României
28 nov. 2012 Meciul Ceahlăul - Oţelul a fost întrerupt pentru aproximativ o oră din cauza ceţii
28 nov. 2012 CUPA ROMÂNIEI: Oţelul Galaţi a învins Ceahlăul, scor 2-0, şi s-a calificat în semifinalele competiţiei
27 nov. 2012 Antrenorul Cosmin Contra a suferit prima înfrângere în Liga I
27 nov. 2012 Director sportiv Spezia: Goian este cea mai mare dezamăgire
27 nov. 2012 Perioada de transferuri va fi între 28 ianuarie şi 25 februarie 2013
26 nov. 2012 Rinat Ahmetov reacţionează la scandalul stârnit de Luiz Adriano: Gestul lui e inacceptabil
26 nov. 2012 CS Turnu Severin - Viitorul Constanţa, scor 2-2, în Liga I
26 nov. 2012 Rezultatele ultimei etape a turului şi clasamentul Ligii I
22 nov. 2012 Rezultate din etapa a V-a a grupelor Ligii Europa
22 nov. 2012 LIGA EUROPA: Molde FK a pierdut meciul cu FC Copenhaga, scor 1-2, şi a fost eliminată
22 nov. 2012 Gigi Becali: Nu mă aşteptam la acest rezultat, dar nu sunt supărat
21 nov. 2012 Meci din Liga Europa, amânat după atentatul de la Tel Aviv
21 nov. 2012 Cum se poate califica CFR Cluj în optimile Ligii Campionilor
21 nov. 2012 Un fost internaţional olandez îşi povesteşte viaţa tumultoasă într-o autobiografie: Cum a intrat în patima alcoolului şi a drogurilor şi cum s-a împrietenit cu fostul său coleg Ibrahimovic
21 nov. 2012 Roberto Di Matteo, demis de la Chelsea Londra după înfrângerea cu Juventus
21 nov. 2012 Fatih Terim: Ne-am asigurat locul în primăvara europeană, dar vrem să continuăm în Liga Campionilor
21 nov. 2012 Scandal după golul marcat de Luiz Adriano în Şahtior - Nordsjaelland 5-2. Mircea Lucescu: Îmi pare rău pentru cele întâmplate - VIDEO
21 nov. 2012 Alex Ferguson: Am suferit în meciul cu Galatasaray, dar am avut şi momente bune
20 nov. 2012 LIGA CAMPIONILOR: Galatasaray Istanbul a învins Manchester United, scor 1-0, în grupa H
09 nov. 2012 Gaz Metan Mediaş - CSMS Iaşi, scor 0-1, în Liga I
09 nov. 2012 Turneul Campionilor: Novak Djokovici l-a învins pe Tomas Berdych şi s-a calificat în semifinale
09 nov. 2012 Turneul Campionilor: Perechea Bhupathi/Bopanna s-a calificat în semifinale
09 nov. 2012 CS Turnu Severin - Gloria Bistriţa, scor 1-0, în Liga I