Victor Stoicescu, Pro Sport

846 articole publicate pe Pro Sport 66 in aug. 2012
31 aug. 2012 EXCLUSIV Teixeira vine la Steaua! Becali mai pregăteşte o lovitură: un atacant argentinian de 23 de ani ar putea veni AZI în Ghencea
30 aug. 2012 Face unu, plătesc toţi! Sabău a băgat toată echipa în cantonament după ce mai mulţi jucători au petrecut într-un club
30 aug. 2012 EXCLUSIV Ultima lovitură pregătită de Steaua! Mijlocaşul pe care Becali îl vrea, iar Reghe NU, e de la Rapid! ”Îmi place mie”
30 aug. 2012 EXCLUSIV "U" pleacă din Cluj! VEZI în ce oraş a mutat Ana Maria Prodan echipa
29 aug. 2012 Sabău, mai ieftin de dat afară! Ăsta e preţul divorţului la Rapid
28 aug. 2012 Lovitură de stat eşuată în Giuleşti! S-au speriat de galerie? Care sunt oamenii ce nu-l au la suflet pe Sabău
28 aug. 2012 Grigore, despre nebunia din Rapid - CFR 3-2: "A fost o lecţie pentru fani" Mesajul emoţionant pentru Mihăiţă Neşu
27 aug. 2012 Rapidiştii au crezut că îl văd pe Bonetti! Negru de supărare, Sabău a explodat: "Nesimţiţilor, vreţi să mă lucraţi?" Reacţia care a născut una dintre revenirile istorice din Giuleşti
27 aug. 2012 Explicaţie incredibilă a reprizei de vis a Rapidului: "Niciodată nu mi-a plăcut să joc cu tricoul ăla!" Schimbarea care i-a rezolvat lui Sabău încă o problemă
25 aug. 2012 De povestit nepoţilor! Rapid - CFR Cluj 3-2! Giuleştenii au revenit de la 0-2 la pauză, în "10"
24 aug. 2012 "De mâine te prezinţi la echipă!" Românul de 3 milioane € SALVAT de Dan Petrescu! Aşteaptă vestea asta de când a aflat că "SuperDan" o preia pe Dinamo
24 aug. 2012 Scapă de Surdu! Copos îşi freacă mâinile de bucurie: fostul stelist, aproape de un transfer în Cipru, unde e dorit de Anorthosis Famagusta
23 aug. 2012 Patru luni de probă! Motivele care îl fac pe Copos să anunţe că jucătorii au timp limitat să demonstreze că merită să joace la Rapid
22 aug. 2012 Ilijoski a fost pedepsit, iar Sabău a pus ochii pe un alt vârf din Liga 1! Afacerea se poate finaliza până la finalul lui august
22 aug. 2012 A găsit bani în piatra seacă: Ana Prodan le-a plătit toate restanţele fotbaliştilor lui "U"! Ce jucător pleacă de la Cluj
21 aug. 2012 Apel la "farmecul vieţii": fanii şi şefii Rapidului au găsit soluţia pentru a umple Giuleştiul la meciul cu CFR Cluj
20 aug. 2012 Scandal la Rapid! Ilijoski ar putea fi dat afară: "Nu va mai avea viaţă cu Sabău!" Ce s-a întâmplat şi cum se apără atacantul
15 aug. 2012 Moscova crede în Dan Petrescu! "Bursucul" uimeşte permanent lumea fotbalului: "Sunt şocat! N-a existat niciun motiv care să ducă spre un astfel de scenariu"
13 aug. 2012 Copos, "stors definitiv" de Ilijoski! "Uite-l pe ăsta ce ne face, ne distruge. Am dat o grămadă de bani pe el şi nici nu confirmă"
10 aug. 2012 Regele Messi! Jucătorul argentinian va fi cazat în cel mai scump apartament din Capitală
09 aug. 2012 Inutil de frumos! Rapid-Heerenveen 1-0! Roman a avut gol anulat eronat
09 aug. 2012 Fanii vor boicota meciul! Suporterii Rapidului se gândesc să nu vină la jocul cu Heerenveen
09 aug. 2012 15 pentru Heerenveen! Sabău are probleme cu alcătuirea primului 11 pentru meciul de azi: 9 jucători, indisponibili!
08 aug. 2012 La Rapid nu există tensiuni între jucători şi Sabău: "Vom remedia problemele fizice pe care le avem!"
04 aug. 2012 Rupţi în patru: conducerea e supărată pe veteranii cu salarii mari, unii jucători nu-l mai suportă pe Sabău, avionul care-i aducea în ţară s-a defectat, iar fanii anunţă proteste dure cu Iaşiul
04 aug. 2012 Asul din mâneca lui Bonetti! El e jucătorul desemnat să fie "dublura" lui Ţucudean
02 aug. 2012 După MyPa, giuleştenii spun doar "PA": Heerenveen - Rapid 4-0! Olandezii au făcut scorul serii în Europa cu echipa lui Sabău
01 aug. 2012 Pancu ratează şi dubla cu Heerenveen! Veteranul rapidist nu va putea să-şi ajute echipa nici în turul III preliminar al Europa League