Adi Dobre, Evenimentul Zilei

1634 articole publicate pe Evenimentul Zilei 140 in mar. 2013
31 mar. 2013 VIDEO Meci nebun la Torino. Chivu a fost titular la Inter. Cambiasso, "roşu" pentru un fault CRIMINAL
31 mar. 2013 INCREDIBIL: Bayern, nouă goluri în 71 de minute. Şi nu cu oricine!
31 mar. 2013 Meciuri tari în campionatul copiilor
31 mar. 2013 Camaro Z/28 2014, model de serie cu motor de curse
31 mar. 2013 Petre Cozma o plânge pe soţia ambasadorului Ungariei
31 mar. 2013 VIDEO Alex Maxim: „Sunt fericit la Stuttgart”
30 mar. 2013 Gigi Becali va plăti datoria către Bacău
30 mar. 2013 Lucescu: „N-am atins obiectivele”
30 mar. 2013 Octavia 3, o maşină care "ţine cu casa"
29 mar. 2013 Românii se simt bine la Cupa Mondială
29 mar. 2013 Planurile lui Negoiţă la Dinamo: alt stadion, imn şi muzeu
29 mar. 2013 "Steaua ar trebui să recunoască că a semnat un contract prost"
29 mar. 2013 Rugby: Supermeci mâine în Superligă
29 mar. 2013 Kia lansează noul Soul
29 mar. 2013 Cupa României: Programul semifinalelor
28 mar. 2013 "Lupişorii" de la Petrolul au trecut de grupe la "Mundialito". Azi dau piept cu Uniao Rio de Janeiro
28 mar. 2013 F1: Vettel şi-a pus cenuşă în cap
28 mar. 2013 BMW, marca auto cu cel mai mare impact la nivel mondial
28 mar. 2013 Atac FĂRĂ PRECEDENT al lui VADIM TUDOR la adresa lui VICTOR PIŢURCĂ
27 mar. 2013 INCREDIBIL. Piţurcă: "Bă, eşti nebun, cum să-i baţi pe ăştia"
27 mar. 2013 Reghecampf: „Au fost penibili!”
27 mar. 2013 Raţ e sincer: "Era de aşteptat să pierdem în Olanda"
27 mar. 2013 Olanda - România 4-0. Batavii au făcut spectacol pe "ArenA". Tricolorii au fost "praf"
27 mar. 2013 Piţurcă: "Nu e aşa uşor să îţi dai demisia"
27 mar. 2013 Mitică se leapădă de Piţurcă
26 mar. 2013 FIFA şi UEFA vor discuta azi despre situaţia de la Sportul Studenţesc
26 mar. 2013 Sorana s-a oprit la un pas de sferturi la Miami
26 mar. 2013 Rusia, aproape de o victorie istorică. Brazilia a egalat în minutul 90
26 mar. 2013 Mircea Lucescu, încă doi ani la Şahtior Doneţk
25 mar. 2013 Au început campionatele de copii şi juniori
25 mar. 2013 "Chipciu este mult peste Van der Vaart"
25 mar. 2013 Înfrângere dramatică pentru "lupişori" la "Mundialito". Cracks Valencia - Petrolul 4-3
25 mar. 2013 Miliardarul rus Roman Abramovici a fost reţinut de FBI. Agenția americană neagă informația
25 mar. 2013 EXCLUSIV. Mircea Lucescu a semnat un nou contract cu Şahtior Doneţk
25 mar. 2013 A murit eroul meciului Steagul Roşu Braşov - Beşiktaş de acum 39 de ani
25 mar. 2013 Simona Halep, eliminată de la Miami
25 mar. 2013 Hyundai a prezentat în premieră mondială imagini cu HND-9, un model Science-fiction
25 mar. 2013 Handbal: Spectacol la băieţi în Liga Campionilor. Kiel a întors rezultatul din Rusia
24 mar. 2013 F1: Sebastian Vettel a câştigat la Sepang
24 mar. 2013 2012, an de excepție pentru BMW, care a anunțat vânzări record
24 mar. 2013 Brăila a învins Steaua! Puşcaşu, gol senzaţional
23 mar. 2013 Alertă de „cod galben”: noul Kuga
23 mar. 2013 Cel mai ieftin bilet la Oltchim - Gyor e 50 de lei! La Veszprem, 16 euro!
23 mar. 2013 Petrolul se respectă: a învins la Slobozia
23 mar. 2013 Simona Halep, în turul trei la Miami
23 mar. 2013 Argentina goneşte spre Brazilia! A învins Venezuela. Messi a marcat din nou
23 mar. 2013 Rapid a încasat trei goluri de la o divizionară C!
23 mar. 2013 Liga a II-a: Săgeata - Chindia, întrerupt din cauza vântului. Sportul - Buftea 1-2
21 mar. 2013 Oltchim protestează degeaba, Gyor are pile la EHF
21 mar. 2013 Emeric Ienei: "De ziua mea vreau victoria României!"
20 mar. 2013 Iniţiativă de excepţie: Istorie la firul ierbii. Meciurile de fotbal România-Ungaria în imagini
20 mar. 2013 „Vreau să ajung celebru ca Floyd Mayweather”
20 mar. 2013 2012, an de excepţie pentru BMW
20 mar. 2013 FRF îşi cere scuze
20 mar. 2013 Győr - Oltchim se joacă joi! "Am propus să inversăm turul cu returul, dar au luat foc"
19 mar. 2013 DEZASTRU ECOLOGIC pe una din bazele olimpice de la Rio de Janeiro
19 mar. 2013 Gaţu: "Sala Polivalentă din Craiova nu este omologabilă"
19 mar. 2013 Se retrage unul dintre cei mai mari jucători ai Angliei din ultimii ani
19 mar. 2013 Maşini cu emisii ZERO de la Hyundai pentru europarlamentari
19 mar. 2013 Idolii copilăriei de altădată
18 mar. 2013 Unde se va juca semifinala Oltchim - Győr?
17 mar. 2013 HC Zalău şi-a aflat adversara din semifinale
17 mar. 2013 Meci nebun la Vîlcea: Oltchim - Krim 23-20. "Galacticele" vor da piept cu Győr în semifinale
17 mar. 2013 Moroşanu şi-a "furat-o" la Zagreb. "M-am gândit prea mult la milion"
17 mar. 2013 Surpriză la Indian Wells. Vezi ce a făcut Djokovici, numărul 1 mondial
17 mar. 2013 Cel mai bun junior român face schi pe banii părinților
17 mar. 2013 LIGA I. Steaua - FC Vaslui, 1-0. "Militarii" defilează către titlul 24
16 mar. 2013 OLTCHIM-KRIM. Meci de totul sau nimic
16 mar. 2013 RUGBY: România - Georgia, 9-9. "Stejarii" au remizat cu ex-sovieticii
15 mar. 2013 Chelsea - Steaua 3-1. Reghe e realist
15 mar. 2013 Cătălin Moroşanu luptă astăzi pentru un milion de dolari la Zagreb
15 mar. 2013 Liga Europa: Anzhi, Zenit şi Inter au ratat INCREDIBIL calificarea în "sferturi"
15 mar. 2013 Piţurcă a definitivat lista "stranierilor". Selecţionerul a renunţat la un nume greu
15 mar. 2013 Chelsea - Steaua, "Las Fierbinţi" şi "Spitalul de demenţă" au "rupt" tot aseară
15 mar. 2013 Liga Europa. Chelsea - Steaua 3-1. Steaua a pierdut examenul de pe "Stamford Bridge". Chelsea merge în "sferturi"
15 mar. 2013 Malaga rescrie istoria Ligii Campionilor
15 mar. 2013 "Fernando Torres a salvat-o pe Chelsea"
15 mar. 2013 Vestergaard: "Putem fi calificaţi chiar de mâine"
15 mar. 2013 Nadal l-a învins pe Federer
15 mar. 2013 Liga I: Primele meciuri ale etapei a 23-a
15 mar. 2013 Chiricheş: "Mi-aş dori să joc în fiecare zi cu Chelsea"
15 mar. 2013 SFERTURI ÎN LIGĂ: Malaga - Dortmund, Real - Galata, PSG - Barca, Bayern - Juve
14 mar. 2013 Recomandări de "mare importanţă" ale MAE pentru suporterii Stelei prezenţi la Londra
14 mar. 2013 A fost anunţat "15"-le de start al "stejarilor" pentru meciul cu Georgia
13 mar. 2013 LIGA CAMPIONILOR: FC Barcelona - AC Milan 4-0. Catalanii, calificare spectaculoasă în „sferturi”! Schalke - Galatasaray 2-3
13 mar. 2013 Ungaria nu a găsit înţelegere la TAS
13 mar. 2013 Allegri: "Barcelona rămâne cea mai bună echipă din lume"
13 mar. 2013 Vezi cine fluieră România la Budapesta şi la Amsterdam
13 mar. 2013 "Galacticele" de la Oltchim ar putea evolua la "Romexpo"!
13 mar. 2013 Georgia a anunţat lotul cu care vine la Bucureşti. Un galez fluieră pe "Arcul de Triumf"
12 mar. 2013 Chelsea, două goluri și joc bun pe „Old Trafford”
11 mar. 2013 La U Cluj - CS Severin au acces doar femeile, copiii și jandarmii
11 mar. 2013 Suntem în martie, dar știm deja prima campioană din fotbalul european!
11 mar. 2013 HC Zalău, în semifinalele Cupei EHF
11 mar. 2013 A înviat Oltchim!
11 mar. 2013 Hănescu a pierdut la Indian Wells
11 mar. 2013 Egalitate în derby-ul Franței. Sougou a fost titular la Marseille
11 mar. 2013 Scandal la Sportul Studenţesc. Fără bani şi fără vize medicale!
11 mar. 2013 Liga campionilor. Vezi cine fluieră mâine și miercuri
10 mar. 2013 Liga I: Grigoraş şi-a învins fosta echipă
10 mar. 2013 Liga I: Ceahlăul - Steaua 3-4
10 mar. 2013 LIGA CAMPIONILOR: Ferencvaros - Oltchim 23-30. Vâlcencele visează la semifinale
10 mar. 2013 X6 M50 D, cel mai rapid SUV diesel din lume
08 mar. 2013 "Stejarii" forțează a patra victorie
08 mar. 2013 Irina-Camelia Begu şi Monica Niculescu, în turul doi la Indian Wells
08 mar. 2013 Liga Europa: STEAUA - CHELSEA 1-0. Revelion în martie! Cronica unui succes istoric
08 mar. 2013 Ceartă la Vâlcea înainte de Budapesta
08 mar. 2013 LIGA CAMPIONILOR. PSG şi Juventus merg şi ele în "sferturi”
08 mar. 2013 Liga Europa: Tottenham - Inter 3-0, Stuttgart - Lazio 0-2
07 mar. 2013 STEAUA - CHELSEA. Emeric Ienei: „Să dăm măcar două goluri”
06 mar. 2013 Honda a adus noul Civic diesel în România
06 mar. 2013 Juventus şi CF Valencia îşi fac încălzirea pentru sferturile de finală ale Ligii Campionilor
06 mar. 2013 Chelsea a venit fără Ramires și Victor Moses în Bulgaria pentru meciul cu Steaua!
06 mar. 2013 Reghecampf a trimis trei jucători să se antreneze cu echipa de juniori
06 mar. 2013 La doar câteva zile după ce a fost „rupt” de Cadu, Milanov a jucat titular
05 mar. 2013 Ronaldo revine pe „Old Trafford”
05 mar. 2013 Dacia a scos în lume noul Logan break | SUPER GALERIE FOTO
04 mar. 2013 Novak vrea să fie şef la Ciclism
04 mar. 2013 Liga I. FC Braşov a încheiat meciul cu Chiajna cu atacantul Batin între buturi
04 mar. 2013 Liga I: CS Severin - Astra, nimic la nimic
04 mar. 2013 Oltchim a învins gerul din Rusia
04 mar. 2013 Liga I. "Dulăul" Hizo a "turbat" la finalul partidei Pandurii - FC Vaslui. Pustai, pe cai mari. Milanov a fost titular
04 mar. 2013 Hănescu a urcat trei poziții. Sorana, doar una. Monica, de pe locul 75 pe 58
03 mar. 2013 Steaua - Gaz Metan 3-0. Oaspeţii au încheiat cu mijlocaşul Vali Negru în poartă
03 mar. 2013 Vali, omul care i-a făcut gheaţa lui Emil Imre la FOTE
03 mar. 2013 Surprize, surprize! CFR Cluj - Oțelul 0-1
03 mar. 2013 Petrolul, revenire spectaculoasă
02 mar. 2013 Liga Campionilor: Oltchim, victorie dramatică în Rusia
02 mar. 2013 Real - Barca 2-1. Catalanii, furaţi pe "Bernabéu". Valdés, eliminat