Diana Ene, HotNews

822 articole publicate pe HotNews 88 in feb. 2017
27 feb. 2017 UEFA ameninta FIFA: Vrea cel putin 16 echipe la Mondialul din 2026
27 feb. 2017 ATP Dubai: Tecau si Rojer s-au calificat in sferturile probei de dublu
26 feb. 2017 ​VIDEO Manchester United - Southampton 3-2/ Echipa lui Jose Mourinho a cucerit Cupa Ligii Angliei
26 feb. 2017 VIDEO Atletico Madrid - Barcelona 1-2/ Messi a inscris golul victoriei in minutul 86
26 feb. 2017 Liga 1: FC Botosani - Pandurii Targu Jiu 3-1/ Gorjenii se afla la a opta partida fara victorie
26 feb. 2017 Jo-Wilfried Tsonga a castigat pentru a treia oara turneul ATP de la Marsilia
26 feb. 2017 Timea Babos a castigat turneul WTA de la Budapesta
26 feb. 2017 VIDEO Tottenham - Stoke City 4-0/ Harry Kane a reusit un hat-trick
26 feb. 2017 Romania, doar locul 8 in clasamentul pe medalii la Campionatele Balcanice de atletism de la Belgrad
26 feb. 2017 Box: Deontay Wilder si-a pastrat centura de campion mondial la categoria grea
26 feb. 2017 ​VIDEO Juventus - Empoli 2-0/ Gazdele au obtinut a noua victorie consecutiva
26 feb. 2017 Liga 1: Gaz Metan Medias - FC Steaua 1-1
26 feb. 2017 Liga 2: Braila - UTA Arad 2-1/ Aradenii se mentin pe locul trei in clasament
25 feb. 2017 VIDEO Nice - Montpellier 2-1/ Golul victoriei a venit in minutul 85
25 feb. 2017 VIDEO Chelsea - Swansea 3-1/ Londonezii au obtinut a 20-a victorie in actualul sezon de Premier League
25 feb. 2017 ​WTA Dubai: Elina Svitolina a castigat turneul dupa ce a invins-o pe Caroline Wozniacki
25 feb. 2017 ​Liga Campionilor, handbal (f): Larvik - CSM Bucuresti 35-33
25 feb. 2017 Liga 2: FC Brasov - Olimpia Satu Mare 1-2 (Rezultate consemnate sambata)
25 feb. 2017 Liga 1: Dinamo - CS U Craiova 2-1/ Dinamo, pas important spre play-off
25 feb. 2017 VIDEO Bayern Munchen - Hamburger SV 8-0/ Spectacol oferit de echipa lui Carlo Ancelotti
25 feb. 2017 Liga 1: Viitorul - ACS Poli Timisoara 5-0/ Vlad Morar a reusit un "hat-trick" si o pasa de gol
25 feb. 2017 VIDEO Las Palmas - Real Sociedad 0-1/ Eroare imensa comisa de portarul gazdelor
25 feb. 2017 Lucian Bute: "Acum nu ma gandesc la retragere, dar poate peste doua luni nu voi mai avea dorinta de a continua"
25 feb. 2017 CM 2017 - Schi alpin: Ilka Stuhec, invingatoare in slalomul super-urias de la Crans-Montana
25 feb. 2017 VIDEO Napoli - Atalanta 0-2/ Primul esec pentru gazde dupa 14 etape
25 feb. 2017 Claudio Ranieri, dupa demiterea de la campioana Angliei: "Visam sa raman pentru totdeauna la Leicester City"
25 feb. 2017 Miting de susţinere a FC Steaua: Cifre dezastruoase la nivel national
21 feb. 2017 ​Champions League: Manchester City vs AS Monaco, meciul serii
21 feb. 2017 Handbal (f): Daneza Line Jorgensen si-a prelungit contractul cu CSM Bucuresti
20 feb. 2017 Jucatorul perfect in viziunea lui David Ferrer: "Admir educatia lui Rafael Nadal si eleganta lui Roger Federer"
20 feb. 2017 WTA Budapesta: Ana Bogdan, eliminata in ultimul tur al calificarilor
17 feb. 2017 Obiecte din istoria clubului de fotbal Otelul Galati, marca sau palmaresul echipei au fost scoase la licitatie
17 feb. 2017 VIDEO Villarreal - AS Roma 0-4/ Emerson si Dzeko au stabilit invingatoarea
17 feb. 2017 Budapesta s-ar putea confrunta cu un referendum privind gazduirea JO 2024
17 feb. 2017 CM 2017 - Schi alpin: Austriacul Marcel Hirscher a castigat proba de slalom urias
17 feb. 2017 VIDEO Anderlecht - Zenit 2-0/ Nicolae Stanciu a contribuit decisiv la golurile lui Acheampong (Rezultate complete)
17 feb. 2017 ​VIDEO Astra Giurgiu - Genk 2-2/ Rezultat datator de sperante
17 feb. 2017 VIDEO Manchester United - Saint Etienne 3-0/ Hat-trick reusit de Zlatan Ibrahimovic
16 feb. 2017 ​LIVESCORE Astra Giurgiu - KRC Genk, de la ora 20:00
16 feb. 2017 ​WTA Doha: Dominika Cibulkova, la o victorie distanta de locul 4 in clasamentul mondial
16 feb. 2017 ​VIDEO Real Madrid - Napoli 3-1/ Casemiro, golul serii in Champions League
16 feb. 2017 Cosmin Contra a semnat un contract valabil pana la vara cu Dinamo
16 feb. 2017 VIDEO Bayern Munchen - Arsenal 5-1/ A doua repriza de vis a bavarezilor
16 feb. 2017 ​WTA Doha: Angelique Kerber, invinsa de Daria Kasatkina in optimi
16 feb. 2017 Sarituri cu schiurile: Sara Takanashi a castigat Cupa Mondiala pentru a patra oara
16 feb. 2017 ATP Rotterdam: Tecau si Rojer, calificati in semifinalele probei de dublu
16 feb. 2017 Europa League: Astra Giurgiu vs KRC Genk (Programul complet al serii)
13 feb. 2017 ​Clasamentul ATP: Marius Copil a urcat pe locul 130
13 feb. 2017 Handbal: Denisa Dedu si Gabriela Perianu au semnat cu echipa maghiara Siofok
12 feb. 2017 FedCup: Franta, finalista editiei trecute, a fost eliminata de Elvetia in primul tur
12 feb. 2017 VIDEO AS Monaco - Metz 5-0/ "Hat-trick" pentru Mbappe, "dubla" pentru Falcao
12 feb. 2017 Ilie Nastase, dupa esecul Romaniei in FedCup: "Meciul cu Belgia s-a pierdut la doua-trei puncte. In aprilie vom avea pretentii sa castigam"
12 feb. 2017 Liga 1: Gaz Metan Medias - CFR Cluj 1-2/ Oaspetii au urcat pe locul 5 in clasament
12 feb. 2017 Liga Campionilor, handbal (f): CSM Bucuresti - Team Esbjerg 33-25
12 feb. 2017 Liga 1: Steaua - FC Voluntari 2-2/ Gnohere a salvat un punct pentru ros-albastri in minutul 87
12 feb. 2017 Alexander Zverev, invingator la Montpellier si la simplu si la dublu
12 feb. 2017 ​VIDEO Liverpool - Tottenham 2-0/ "Dubla" lui Mane
12 feb. 2017 VIDEO Osasuna - Real Madrid 1-3/ Madrilenii revin pe prima pozitie
12 feb. 2017 ​LIVESCORE Monica Niculescu vs Yanina Wickmayer (de la ora 13:00)
12 feb. 2017 FedCup Romania - Belgia: Monica Niculescu vs Yanina Wickmayer, primul meci al zilei (de la ora 13:00)
12 feb. 2017 ​VIDEO Burnley - Chelsea 1-1/ Pas gresit pentru londonezi
11 feb. 2017 ​VIDEO Deportivo Alaves - Barcelona 0-6/ Patru goluri in opt minute pentru echipa lui Luis Enrique
11 feb. 2017 Liga 1: FC Botosani - CS U Craiova 1-0/ Victoria a venit mintul 87
11 feb. 2017 LIVESCORE Sorana Cirstea vs Yanina Wickmayer 1-0
11 feb. 2017 VIDEO Napoli - Genoa 2-0/ Gazdele au urcat pe locul doi in clasament
11 feb. 2017 Rugby Europe Championship: Romania, invinsa surprinzator de Germania (scor 41-38)
11 feb. 2017 ​LIVESCORE Monica Niculescu vs Kirsten Flipkens (de la ora 13:00)
11 feb. 2017 ​VIDEO Bordeaux - PSG 0-3/ Parizienii au facut spectacol la Bordeaux
11 feb. 2017 FedCup: Monica Niculescu si Kirsten Flipkens vor deschide confruntarea dintre Romania si Belgia (de la ora 13:00)
08 feb. 2017 45 de milioane de euro pentru renovarea stadionului din Ghencea
08 feb. 2017 Alin Petrache, noul presedinte al Federatiei Romane de Rugby
08 feb. 2017 Sorana Cirstea, inaintea meciului cu Belgia:"Este o onoare sa fiu convocata la Fed Cup, sper sa aduc un plus echipei"
03 feb. 2017 Cupa Davis: Belarus - Romania 1-1/ Marius Copil, invins de Egor Gerasimov
03 feb. 2017 LIVESCORE Simona Halep vs Natalia Vikhlyantseva (de la ora 11:00)
03 feb. 2017 WTA St. Petersburg: Begu si Niculescu, eliminate in sferturile probei de dublu
03 feb. 2017 VIDEO Celta Vigo - Deportivo Alaves 0-0, in turul semifinalelor Cupei Spaniei
03 feb. 2017 Simona Halep, dupa retragerea de la Sankt Petersburg: "Era riscant sa continui sa joc"
03 feb. 2017 WTA St. Petersburg: Dominika Cibulkova, calificata in semifinale
03 feb. 2017 Cupa Davis: Belarus - Romania 0-1
02 feb. 2017 ​Cupa Davis: Programul meciurilor de la Belarus vs Romania
02 feb. 2017 Frank Lampard si-a anuntat retragerea din cariera de fotbalist: "Simt ca este momentul sa incep un nou capitol"
02 feb. 2017 VIDEO AS Roma - Cesena 2-1/ Totti a adus calificarea in semifinalele Cupei Italiei
02 feb. 2017 ​VIDEO Atletico - Barcelona 1-2/ Super executiile lui Suarez si Messi au decis castigatoarea
02 feb. 2017 ​WTA St. Petersburg: Venus Williams, eliminata in optimi
02 feb. 2017 VIDEO Manchester City, victorie categorica cu West Ham; Manchester United, doar remiza cu Hull City
01 feb. 2017 WTA St. Petersburg: Raluca-Ioana Olaru, eliminata in primul tur al probei de dublu
01 feb. 2017 ​Fed Cup: Echipa Romaniei pentru meciul cu Belgia
01 feb. 2017 ​WTA St. Petersburg: Irina Begu si Monica Niculescu s-au calificat in sferturile probei de dublu