Silviu Dumitru, HotNews

1644 articole publicate pe HotNews 194 in feb. 2024
28 feb. 2024 Surpriză mare la ATP Acapulco - Principalul favorit, eliminat în primul tur de un jucător din afara Top 50 mondial
28 feb. 2024 WTA San Diego: Campioană de Grand Slam, înfrângere în runda inaugurală - Tabloul optimilor
28 feb. 2024 VIDEO Finalistă surprinzătoare în Cupa Spaniei - Victorie la loviturile de departajare
28 feb. 2024 VIDEO Erling Haaland, spectacol total în Cupa Angliei - A înscris cinci goluri în mai puțin de o oră
28 feb. 2024 Începe un nou sezon din Formula 1 - Programul Marelui Premiu din Bahrain
28 feb. 2024 Senzația momentului din tenisul masculin, victorie mare la ATP Dubai (Rezultatele zilei)
28 feb. 2024 VIDEO Olimpiu Moruțan, gol în Cupa Turciei - Ankaragucu a eliminat-o pe Fenerbahce
27 feb. 2024 Antrenorul Rapidului comentează situația fotbaliștilor care au petrecut după înfrângerea cu Poli Iași
27 feb. 2024 SuperLiga: Remiză spectaculoasă între U Craiova 1948 și Poli Iași
27 feb. 2024 SuperLiga: Dinamo, victorie uriașă cu FC Hermannstadt
27 feb. 2024 SuperLiga: CFR Cluj, egalată de Oțelul Galați în minutul 90+6
26 feb. 2024 VIDEO Snooker: Mark Allen, revenire spectaculoasă în finala Players Championship
26 feb. 2024 VIDEO LaLiga: Real Madrid, victorie obținută greu în fața Sevillei
26 feb. 2024 ​VIDEO Lionel Messi, gol important în MLS - Faza care amintește de Barcelona lui Guardiola
26 feb. 2024 VIDEO Câștigătorul turneului ATP Rio de Janeiro - Cel mai important titlu al carierei
26 feb. 2024 Clasamentul WTA: Sorana Cîrstea, tot mai aproape de TOP 20 mondial
26 feb. 2024 VIDEO Fotbalistul care a refuzat Barcelona, golul sezonului în Suedia
26 feb. 2024 SuperLiga: Aflată în lupta pentru play-off, UTA Arad anunță plecarea unui fotbalist
26 feb. 2024 Situație bizară în ciclism - Mecanica echipei s-a deghizat pentru a participa la cursă
23 feb. 2024 Sorana Cîrstea vs Jasmine Paolini - Ora de start și cine transmite meciul din semifinalele WTA Dubai
23 feb. 2024 VIDEO Snooker: Ronnie O'Sullivan, învins cu 6-0 de unul dintre marii săi rivali
23 feb. 2024 Jasmine Paolini a explicat cum va încerca s-o învingă pe Sorana Cîrstea în semifinalele WTA Dubai
23 feb. 2024 Reacție acidă după reînceperea colaborării dintre Holger Rune și Patrick Mouratoglou: „Ești un clovn”
23 feb. 2024 Sorana Cîrstea, prima reacție după revenirea carierei și calificarea în semifinalele WTA Dubai
23 feb. 2024 LiveBLOG Sorana Cîrstea - Jasmine Paolini, în semifinalele WTA Dubai / Meciul începe la 14:30
23 feb. 2024 Adversara Soranei Cîrstea din semifinalele WTA Dubai - Românca este condusă în meciurile directe
22 feb. 2024 Sorana Cîrstea vs Marketa Vondrousova - Ora de start și cine transmite partida din sferturile WTA Dubai
22 feb. 2024 VIDEO Liverpool, cu o echipă improvizată, victorie spectaculoasă în Premier League
22 feb. 2024 CM Tenis de masă: Echipa feminină a României s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Paris
22 feb. 2024 Tenis de masă (f): Posibila adversară a României din semifinalele CM 2024
22 feb. 2024 VIDEO Lionel Messi, faza zilei în MLS - Inter Miami a câștigat primul meci din noul sezon
22 feb. 2024 Carlos Alcaraz, noutăți despre accidentarea suferită la ATP Rio de Janeiro
22 feb. 2024 VIDEO ATP Los Cabos: Înfrângere drastică pentru al treilea favorit - Programul sferturilor
22 feb. 2024 LiveBLOG Sorana Cîrstea - Marketa Vondrousova, în sferturile WTA Dubai / Meciul începe la ora 12:00
22 feb. 2024 WTA Dubai: Una dintre marile favorite s-a retras înaintea meciului din sferturi
22 feb. 2024 LiveBLOG Sorana Cîrstea - Marketa Vondrousova, în sferturi la WTA Dubai / Situație foarte dificilă pentru româncă
22 feb. 2024 CM Tenis de masă (f): România, învinsă în sferturi de Japonia - „Tricolorele” vor fi prezente la JO 2024
21 feb. 2024 CM Tenis de masă (m): România, victorie clară cu Anglia - Calificarea la JO 2024, misiune imposibilă
21 feb. 2024 CM Tenis de masă (f): România și-a aflat adversara din meciul decisiv pentru calificarea la JO 2024
21 feb. 2024 WTA Dubai: Sorana Cîrstea vs Donna Vekic - Ora de start și cine transmite meciul din optimi
21 feb. 2024 S-a retras din tenis jucătorul care a servit aproape 14 mii de ași în circuitul ATP
21 feb. 2024 Antrenorul ​Thomas Tuchel reacționează după ce Bayern Munchen i-a anunțat plecarea
21 feb. 2024 Simona Halep, mesaj după audierile de la TAS: „Coșmarul a luat sfârșit”
21 feb. 2024 CM Tenis de masă: Visul echipei masculine a României, spulberat de China
21 feb. 2024 WTA Dubai: Înfrângeri categorice în optimi pentru două favorite
19 feb. 2024 VIDEO ​Snooker: Gary Wilson, campion la Welsh Open 2024 - Sezon excelent pentru englez
19 feb. 2024 VIDEO Spectacol total în NBA All-Star Game 2024 - Recordurile au căzut unul după altul
19 feb. 2024 CM Tenis de masă (f): România, victorie uriașă cu Singapore - Tricolorele, aproape de JO 2024
19 feb. 2024 VIDEO Numele lui e Gnohere și a înscris un gol demn de Premiul Puskas în liga secundă din India
19 feb. 2024 CM Tenis de masă (f): România, la un pas de JO 2024 - Victorii pe linie pentru „tricolore”
19 feb. 2024 WTA Dubai: Monica Niculescu, înfrângere în primul tur la dublu
19 feb. 2024 WTA Dubai: Adversară dificilă pentru Sorana Cîrstea - Două seturi câștigate cu 6-0
18 feb. 2024 VIDEO Surpriză mare la ATP Buenos Aires - Carlos Alcaraz, eliminat în semifinale
18 feb. 2024 PSG, victorie cu Nantes - Kylian Mbappe, încă un gol pentru în Ligue 1
18 feb. 2024 VIDEO Steph Curry și Sabrina Ionescu, spectacol în concursul de aruncări de 3 puncte - Câștigătorul duelului
18 feb. 2024 VIDEO Snooker: Campionul lumii, învins de locul 76 mondial în sferturi la Welsh Open
18 feb. 2024 Selecționer nou pentru o adversară a României
18 feb. 2024 CM Natație: La doar 16 ani, Robert Badea este în TOP 10 mondial la 400 m mixt
18 feb. 2024 Dinamo a transferat un fotbalist care a fost cotat la 7,5 milioane de euro
18 feb. 2024 Istvan Kovacs va arbitra cel mai interesant meci din optimile Champions League
17 feb. 2024 CE Lupte: Medalii de argint pentru România în probele feminine ale competiției de la Bucureşti
17 feb. 2024 CM Tenis de masă: România, victorii cu 3-0 la feminin și la masculin
17 feb. 2024 VIDEO Inter, victorii pe linie în 2024 - Liderul din Serie A, spectacol cu ultima clasată
17 feb. 2024 VIDEO Andrei Cordea, gol foarte important pentru echipa lui Laurențiu Reghecampf
17 feb. 2024 Welsh Open: Campionul mondial de snooker, învins în sferturi de ocupantul locului 76
17 feb. 2024 VIDEO ATP Rotterdam: Campionul de la Australian Open, în semifinale după un meci greu
17 feb. 2024 WTA Dubai: Sorana Cîrstea, duel cu o campioană de Grand Slam în runda inaugurală
17 feb. 2024 SuperLiga: UTA Arad câștigă la Voluntari și se apropie de locurile de play-off
16 feb. 2024 ATP: Suspendare redusă pentru jucătorul care a încălcat regulamentul antidoping
16 feb. 2024 Absență de marcă de la ATP Doha - Campionul en-titre s-a retras
16 feb. 2024 VIDEO Carlos Alcaraz, în sferturi la ATP Buenos Aires / Al doilea favorit a fost eliminat
16 feb. 2024 WTA Dubai: Jaqueline Cristian, eliminată în calificări - A fost aproape de victorie
16 feb. 2024 CM Tenis de masă: România, fără set pierdut în confruntarea cu Suedia
16 feb. 2024 Formula 1: Șeful Red Bull reacționează după ce a fost acuzat de „comportament inadecvat" faţă de o angajată
16 feb. 2024 Două campioane de Grand Slam, retrageri de ultim moment de la WTA Dubai
16 feb. 2024 WTA Doha: Lidera mondială, în finală fără să joace
14 feb. 2024 Surpriză mare la CM Polo - Campioana en-titre, eliminată în sferturi
14 feb. 2024 Toni Kroos și Carlo Ancelotti, păreri diferite în privința golului anulat de VAR în meciul cu Leipzig
14 feb. 2024 Mesajul emoționant al unui fost participant la Turneul Campionilor: „Săptămânile trec și răspunsurile nu apar”
14 feb. 2024 Formula 1: ​Șeful Ferrari comentează înlocuirea lui Carlos Sainz cu Lewis Hamilton
14 feb. 2024 CM Natație: Robert Badea, record național în proba de 200 metri mixt
14 feb. 2024 WTA Doha: Înfrângere în optimi pentru campioana de la Wimbledon
14 feb. 2024 Echipa lui Dan Petrescu, victorie importantă în optimile Ligii Campionilor Asiei
13 feb. 2024 VIDEO Chelsea, victorie obținută în prelungiri - Crystal Palace marcase prima
13 feb. 2024 Un campion mondial vrea să revină la națională la 34 de ani
13 feb. 2024 Mutări importante în SuperLiga - CFR Cluj transferă, Dinamo și UTA anunță plecări
13 feb. 2024 CM Polo: România a învins China - „Tricolorii” vor juca pentru locurile 9-10
13 feb. 2024 CM Natație: Vlad Stancu n-a reușit să se califice în finala probei de 800 m liber
13 feb. 2024 VIDEO Formula 1: Ferrari și-a prezentat monopostul pentru sezonul 2024
13 feb. 2024 WTA Doha: Monica Niculescu s-a calificat în sferturi la dublu
13 feb. 2024 Un român va arbitra reeditarea finalei Conference League 2022
12 feb. 2024 VIDEO Barcelona a încasat trei goluri de la penultima clasată din LaLiga
12 feb. 2024 VIDEO Coasta de Fildeș a câștigat Cupa Africii pe Națiuni
12 feb. 2024 VIDEO Campioana Italiei, tot mai departe de locurile de Champions League - Înfrângere cu AC Milan
12 feb. 2024 WTA: Sorana Cîrstea, aproape de cea mai bună clasare a carierei - Urcări și pentru Ana Bogdan și Jaqueline Cristian
12 feb. 2024 WTA Doha: Sorana Cîrstea vs Iga Swiatek - Ora de start și cine transmite meciul din turul doi
12 feb. 2024 VIDEO Faza zilei la ATP Buenos Aires - Tratamentul inedit încercat de un jucător în timpul meciului
12 feb. 2024 CM Natație: Denis Popescu a ratat calificarea în semifinalele probei de 100 metri spate
12 feb. 2024 Un semifinalist de Grand Slam s-a retras din tenis - A câștigat meciuri cu Federer și Djokovic
12 feb. 2024 Baschet (m): Jucător de 17 ani, înjunghiat mortal în Germania - Motivul: „Era ucrainean”
12 feb. 2024 WTA Doha: Emma Răducanu, eliminată în primul tur - Set pierdut cu 6-0
12 feb. 2024 WTA Doha: Sorana Cîrstea, victorie în fața unei campioane de Grand Slam și duel cu lidera mondială
12 feb. 2024 WTA Doha: O campioană de Grand Slam s-a retras din competiție
11 feb. 2024 Situație ciudată la ATP Dallas - A ajuns în semifinale jucând doar 52 de minute
11 feb. 2024 Ligue 1: PSG câștigă și fără Mbappe - Revenire de la 0-1
11 feb. 2024 VIDEO George Pușcaș a înscris primul gol pentru noua sa echipă
11 feb. 2024 VIDEO Surpriză la ATP Cordoba - Campionul en-titre, eliminat în semifinale de locul 136 mondial
11 feb. 2024 CM Natație: Vlad Stancu s-a oprit în serii la 400 m liber
11 feb. 2024 Antrenorul surprinzătoarei Girona reacționează după 0-4 cu Real Madrid
11 feb. 2024 Absență importantă pentru Real Madrid - Starul Jude Bellingham s-a accidentat
11 feb. 2024 PAOK Salonic, anunț important în privința antrenorului Răzvan Lucescu
11 feb. 2024 VIDEO Elena Rybakina, campioană la WTA Abu Dhabi - Kazaha, al doilea titlu din 2024
10 feb. 2024 VIDEO Bundesliga: Sărbătoritul zilei a fost eroul partidei Borussia Dortmund - Freiburg
10 feb. 2024 WTA Doha: Traseu infernal pentru Sorana Cîrstea - Posibil duel cu lidera mondială
10 feb. 2024 ​Situație bizară la ATP Dallas - A ajuns în semifinale jucând doar 52 de minute
10 feb. 2024 Snooker: Motivul bizar pentru care Ronnie O'Sullivan s-a retras de la Welsh Open
10 feb. 2024 SuperLiga: Poli Iași și FC Voluntari și-au împărțit punctele
10 feb. 2024 WTA Abu Dhabi: Prima finalistă, stabilită după un meci maraton
10 feb. 2024 LiveBLOG CFR Cluj - Rapid București, în etapa 25 din SuperLiga
10 feb. 2024 LiveBLOG CFR Cluj - Rapid București (de la ora 21:15) / Echipele de start
08 feb. 2024 Simona Halep, audiată la TAS - Cele mai importante detalii din a doua zi
08 feb. 2024 România își află joi adversarele din Liga Națiunilor - Selecționerul Edi Iordănescu nu va fi prezent la tragerea la sorți
08 feb. 2024 VIDEO Finală interesantă la Cupa Africii pe Națiuni
08 feb. 2024 ATP Cordoba: Victor Cornea s-a calificat în sferturi la dublu
08 feb. 2024 Transylvania Open 2024: Favorită eliminată după ce a condus cu 7-5, 3-0
07 feb. 2024 Novak Djokovic și Rafael Nadal, implicați în controversa momentului din tenis - Decizia luată de legendarii jucători
07 feb. 2024 Formula 1: Pilotul care spune că va da totul pentru a-și asigura poziția în Marele Circ
07 feb. 2024 Transylvania Open 2024: Meci aproape perfect pentru una dintre favorite
07 feb. 2024 Formula 1: Carlos Sainz Jr. reacționează după ce Ferrari a anunțat că va fi înlocuit cu Lewis Hamilton
07 feb. 2024 SuperLiga: Când se joacă Farul Constanța - CFR Cluj și Universitatea Craiova - Rapid București
07 feb. 2024 Novak Djokovic și Rafael Nadal, implicați în controversa momentului din tenis - Decizia luată de starurile din ATP
05 feb. 2024 VIDEO Snooker: Judd Trump a câștigat German Masters 2024 - Bornele atinse de englez
05 feb. 2024 România, victorie la debutul în Rugby Europe Championship 2024
05 feb. 2024 Petrolul se întărește în atac cu un fost adversar al CFR-ului din Conference League
05 feb. 2024 WTA Abu Dhabi: Sorana Cîrstea, victorie în fața unei câștigătoare a Turneului Campioanelor
05 feb. 2024 Transylvania Open 2024: Semifinalistă de Grand Slam, înfrângere drastică în runda inaugurală
04 feb. 2024 VIDEO Portarul Africii de Sud a apărat patru penalty-uri - Calificare în semifinalele Cupei Africii pe Națiuni
04 feb. 2024 WTA Abu Dhabi: Campioană de Grand Slam, eliminată în primul tur al calificărilor
04 feb. 2024 Tottenham, primul gol primit cu Radu Drăgușin pe teren - Doar remiză cu Everton
04 feb. 2024 VIDEO Patinaj artistic: Piper Gilles, victorie la un an după ce a anunțat că s-a luptat cu cancerul
04 feb. 2024 Cupa România: România, învinsă clar de Grecia - Copil și Cornea au pierdut meciul cu frații Tsitsipas
04 feb. 2024 SuperLiga: UTA Arad câștigă la Cluj și intră în lupta pentru play-off
04 feb. 2024 Performanță extraordinară - Andreea Grecu, medalie de argint la Europenele de bob
04 feb. 2024 WTA Hua Hin: Campioană din afara TOP 100 mondial - Le-a învins pe primele trei favorite
03 feb. 2024 Ligue 1: PSG nu se gândește încă la Champions League - Kylian Mbappe, decisiv cu Strasbourg
03 feb. 2024 VIDEO Snooker: Surpriză în sferturile German Masters - Campionul en-titre, surclasat de locul 50 mondial
03 feb. 2024 Adversarul României din Cupa Davis: „Vreau să câștig un Grand Slam și o medalie olimpică”
03 feb. 2024 Programul lui Novak Djokovic după eșecul de la Australian Open 2024 - Când revine pe teren