Bruneta a ajuns chiar să se înfometeze.
"De cand m-am intors de pe 'Vaporul Iubirii' ma confrunt cu niste kilograme care s-au pus pe mine. Acolo am mancat foarte mult, nu stiu de ce, iar acum sufar. Fac masaj foarte mult ca sa scap de celulita, alerg cand am timp, merg si la sala, mai fac din cand in cand si tratamente de tot felul pe la saloanele de infrumusetare, dar uite ca n-am reusit inca sa scap de cele cateva kilograme pe care le-am dobandit in ultima vreme, sper ca in saptamanile urmatoare sa ajung la greutatea pe care mi-o doresc", a spus Adelina pentru Slab sau gras.
"Sunt nebuna la capitolul asta. Nu tin vreo dieta minune, insa imi fac singura propria dieta. Zilele trecute m-am infometat atat de tare, incat mi s-a facut rau la volan. Am zile in care spun ca nu mai mananc absolut nimic, ca daca mi se face foame beau apa si imi trece. Stiu ca nu e bine, dar nu stiu ce sa mai fac sa slabesc", a declarat ea.
Adelina tânjeşte după perioada în care dansa în cluburile din Ibiza şi avea un corp de invidiat. "Evident ca orice forma de sport te ajuta sa te mentii in forma. Tin minte ca in perioada in care dansam zi de zi aveam tot corpul frumos proportionat, nu avem niciun pic de celulita si nici nu-mi bateam capul cum sa dau jos cateva kilograme, eram o fericita", a precizat ea.
Bruneta a ajuns chiar să se înfometeze.
"De cand m-am intors de pe 'Vaporul Iubirii' ma confrunt cu niste kilograme care s-au pus pe mine. Acolo am mancat foarte mult, nu stiu de ce, iar acum sufar. Fac masaj foarte mult ca sa scap de celulita, alerg cand am timp, merg si la sala, mai fac din cand in cand si tratamente de tot felul pe la saloanele de infrumusetare, dar uite ca n-am reusit inca sa scap de cele cateva kilograme pe care le-am dobandit in ultima vreme, sper ca in saptamanile urmatoare sa ajung la greutatea pe care mi-o doresc", a sp