Jurnal de Dambovita
acum o zi
* Danu, Florea (2), Pesic, Tache și Grubac au punctat pentru formația târgovișteană În plin proces de pregătire pentru noul sezon, Chindia Târgoviște a disputat miercuri, pe stadionul „Eugen Popescu”, un nou meci amical. Advers a fost FC Pucioasa, echipă dâmbovițeană care evoluează în Liga a 3-a. La acest joc de pregătire au asistat aproximativ 100 de suporteri. Pentru acest meci, Marian Vătavu a ales următoarea formulă de start: Brînzea - Martac, Cristea, C. Dinu, Ioniță - Petre, D