Botosani News
acum 2 zile
Nou-promovată în Liga 2, CSM Focșani a oficializat, marți, 23 iulie, o nouă achiziție, fiind în pregătiri pentru prima etapă a sezonului 2024/ 2025, programată la începutul lunii august. Clubul nou-promovat din Liga 3 a comunicat venirea lui Bogdan Creț (fundaș lateral, 18 ani). Apărătorul a sosit sub formă de împrumut la CSM Focșani, de la FC Botoșani, din SuperLiga României. În vara trecută, Răzvan Bogdan Creț, pe numele său complet, la acea vreme în vârstă de 17 ani, a fost cedat d