Universitatea Internațională Danubius împreună cu partenerii săi co-organizatori, Universitatea Camerino, Universitatea Liberă Internațională din Moldova, Republica Moldova, Universitatea din Ruse „Angel Kanchev”, Bulgaria, Universitatea Aleksander Moisiu din Durres, Albania, Inspectoratul Școlar Județean, Galați și Casa Corpului Didactic, Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională Galați, Asociația „Education Is Power”are plăcerea să vă invite la CONFERINȚA INTERNAȚIONALĂ