Gazeta Sporturilor
acum 15 ore
Ca și FCSB, despre care am scris, nicio altă echipă românească, din trei, n-a reușit să câștige în etapa de joi a cupelor continentale. Cum CFR Cluj și Corvinul au terminat 0-0, iar Universitatea Craiova a pierdut, 0-2, să mai notăm, fără plăcere, ca așa-zisele ambasadoare n-au marcat nici măcar un gol, niciunul în 270 de minute de joc! Să recunoaștem că n-a fost ziua noastră! O evoluție modestă, anonimă, un joc dezordonat, la ce-o fi și ce-o ieși. Orb. Va fi greu, dar posibil, de ce