Viaţa lui Şerban Huidu a luat o întorsătură neaşteptată după accidentul provocat pe DN1, care a curmat trei vieţi şi pentru care fostul "cârcotaş" este cercetat pentru omor din culpă.
Huidu a renunţat la cariera în televiziune şi s-a retras, pentru o vreme, departe de ochii lumii. Dacă înainte de accident emisiunea îi ocupa lui Şerban o bună parte din timp, acum lucrurile s-au schimbat. Iar acesta are mai mult timp liber, pe care şi-l umple cum poate. Ieri, fostul "cârcotaş" a ajuns cu maşina la agenţia de turism a soţiei sale, autoturismul fiind condus de un şofer. În momentul în care a coborât, Şerban avea un aer abătut şi ţinea în mână o pungă cu însemnele unui lanţ de cafenele. Pe care nu o mai avea la plecare, semn că i-a lăsat soţiei cafeaua. Afişa însă aceeaşi figură tristă ca atunci când intrase în sediul agenţiei, fiind probabil cuprins de remuşcări şi gânduri negre, din cauza accidentului care i-a dat viaţa peste cap.
I-a luat locul lui Huidu! Dezbrăcatu debutează în această seară, în rol de prezentator, la "Cronica Cârcotaşilor"
Anchetatorii au stabilit de ce fostul prezentator al "Cronicii Cârcotaşilor" a ucis trei oameni în accident: Huidu avea viteză excesivă!
Viaţa lui Şerban Huidu a luat o întorsătură neaşteptată după accidentul provocat pe DN1, care a curmat trei vieţi şi pentru care fostul "cârcotaş" este cercetat pentru omor din culpă.
Huidu a renunţat la cariera în televiziune şi s-a retras, pentru o vreme, departe de ochii lumii. Dacă înainte de accident emisiunea îi ocupa lui Şerban o bună parte din timp, acum lucrurile s-au schimbat. Iar acesta are mai mult timp liber, pe care şi-l umple cum poate. Ieri, fostul "cârcotaş" a ajuns cu maşina la agenţia de turism a soţiei sale, autoturismul fiind condus de un şofer. În momentul în care a coborât, Şerban avea un aer abătut şi ţinea în mână o