"Dacă iubeşti, te comporţi altfel. A spus că nu are voie să aibă o relaţie cu o persoană publică. Ne-am despărţit prin SMS. Din câte ştiu eu, nu era căsătorit. Nu vreau să intru în detalii, este decizia lui şi o respect. Nu mi-a zis că mă iubeşte, doar că are planuri cu mine", a mărturisit Larisa despre ultimul ei iubit, un militar american care nu îi mai dă acum nici un semn de viaţă.
Larisa a dat câteva detalii despre cel care vrea să îi câştige inima: nu trebuie să fie frumos, loial sau cu familie numeroasă, trebuie doar să aibă un slariu de câteva mii de euro pe lună care să îi satisfacă ei nevoile financiare. Se pare că dragostea nu mai contează pentru ea şi nu s-ar mulţumi cu un bărbat care câştigă 500 de lei pe lună.
"Sunt liberă să fac ce vreau. Nu e nimeni care să îmi placă mie în totalitate. Cu Richard am ieşit pentru că îl chema ca pe fiul meu şi mi s-a părut ceva interesant, că este destinul. Pentru mine, iubitul trebuie să aibă suficiente posibilităţi materiale ca să mă încânte pe mine. Am foarte multe cheltuieli serioase pe lună şi restul sunt pentru mine. Nu trebuie să fie bogat, ci să câştige câteva mii de euro pe lună, să aibă o casă şi o maşină. Nu mă interesează familia lui, ci cum se poartă cu mine. Chiar dacă are copii, nu mă deranjează. Dacă are mulţi bani, nu mă interesează.
Pentru mine, banii sunt foarte importanţi, mi-au adus fericirea şi cred că or să mi-o aducă mereu. Nu mă deranjează dacă nu îmi este loial, atâta timp cât se poartă cum trebuie cu mine. Atâta timp cât eu îmi satisfac plăcerile materiale, el mă câştigă pe mine", a declarat fosta soţie a gimnastului Marian Drăgulescu.
"Dacă iubeşti, te comporţi altfel. A spus că nu are voie să aibă o relaţie cu o persoană publică. Ne-am despărţit prin SMS. Din câte ştiu eu, nu era căsătorit. Nu vreau să intru în detalii, este decizia lui şi o respe