Copila de 14 ani care a fost filmată în toaleta Liceului Ion Neculce din oraşul ieşean Târgu Frumos, în timp ce făcea sex cu un coleg, nu se sfia să-şi facă publică relaţia cu băiatul cu care a fost surprinsă în tandreţuri. Copila de 14 ani care a fost filmată în toaleta Liceului Ion Neculce din oraşul ieşean Târgu Frumos, în timp ce făcea sex cu un coleg, nu se sfia să-şi facă publică relaţia cu băiatul cu care a fost surprinsă în tandreţuri.
Protagonista scenelor XXX din WC-ul instituţiei de învăţământ pe care o frecventa avea o relaţie de câteva luni cu colegul cu care a fost surprinsă.
Pe contul ei de pe un site de socializare, fata a postat o poză cu un inel pe care l-a primit cadou de la băiat şi chiar şi-a mărturisit dragostea faţă de el... în felul ei.
“I love you... Curvuliţa mea”, a scris puştoaica lângă poza iubitului ei.
Scandalul a izbucnit în momentul în care un coleg, care ştia de relaţia celor doi, i-a filmat în baie în timp ce făceau sex şi a publicat imaginile pe internet.
Familia e şocată
Rudele însă, care o ştiau drept o fată liniştită, nici nu bănuiau că aceasta are un iubit.
“Nu ştia nimeni că e îndrăgostită, e prea tânără, cine se gândea la aşa ceva? Ea nu a adus niciodată vreun băiat acasă, nu ar fi permis taică-su”, a spus unchiul fetei.
Conducerea liceului a început o investigaţie în acest caz, în urma căruia eleva de 14 ani şi iubitul ei, de 15 ani, se vor alege cu notele scăzute la purtare sau poate chiar cu exmatricularea. De asemenea, Poliţia şi Protecţia Copilului au demarat anchete în acest caz.
Un alt caz, şi mai şocant, s-a petrecut în California, SUA, unde o grădiniţă a fost închisă recent după ce s-a aflat că micuţii, cu vârste de 4 şi 5 ani, făceau sex oral în timpul orelor de somn, atunci când erau lăsaţi nesupravegheaţi.
Părinţii au aflat de activităţile celor mici după ce unul d