Doctorii canadieni au îndepărtat cu succes lama unui cuțit din spatele unui bărbat ce a fost înjunghiat în urmă cu trei ani, scrie BBC News.
Billy McNeely a povestit că în tot acest timp a avut dureri și mâncărimi în spate, dar nu și-a imaginat că lama cuțitului ar fi încă acolo. Într-o seară, soția sa a simțit în palmă cum ceva ascuțit iese din spatele bărbatului.
În aprilie 2010, el a fost implicat într-un scandal, după un meci de wrestling și a fost înjunghiat de cinci ori.
Medicii de gardă de la un spital local i-au pus mai multe copci, însă nu i-au făcut vreo radiografie. Deși a cerut mai multe păreri care să explice disconfortul resimțit în spate în toți acești ani, i s-a spus că i-au fost afectați nervii spinali.
TOP 3 RECOMANDĂRILE EDITORILOR: A intrat în vigoare CODUL GALBEN de ninsori CAZUL ŞPĂGARELOR DE LA TRIBUNAL.Control împărţit. Preşedinţii de curţi de apel controlează în ţară, Inspecţia Judiciară, doar la Tribunal„Coplata e un sistem care nu merită bătaia de cap”
TOP 3 ARTICOLE POPULARE: Următoarea generaţie de chinezi, o armată de GENIIOamenii care NU POT IUBI. Una dintre cele mai CIUDATE BOLI /VIDEOV-aţi lăsa COPILUL să facă AŞA ceva? FETIŢE mai mult dezbrăcate, SEX-simboluri de la 4 ani | VIDEO