Un bărbat de 56 de ani din județul Iași a murit înecat în apele lacului Veneția.
Constantin Botez ieşise astăzi pe malul lacului Veneţia, s-a dezbrăcat și s-a aruncat în apă, dar nu a mai ieșit la suprafață. El a fost auzit strigând, ceva mai târziu, de nişte copii, care nu şi-au dat seama pe moment ce se întâmplă. Mai târziu abia, copiii au chemat de urgenţă ajutoare, relatează Bună Ziua Iași.
La fața locului au ajuns Jandarmii care au găsit hainele bărbatului, telefonul mobil și un portofel. Pompierii au început căutarile în lac.
Trupul neînsufletit al bărbatului a fost găsit de pompieri la trei ore de la începerea căutărilor. Urmează ca acesta să fie dus la IML pentru efectuarea necropsiei.
TOP 3 RECOMANDĂRI EVZ.RO
Radu Mazăre, în “budigăi” de salvamar şef, filmează cu “prinţesa” Lori | FOTO şi VIDEO
EXECUȚIE PUBLICĂ. O femeie din Afganistan a fost împușcată în fața a 300 de oameni
Real Madrid - Borussia Dortmund 2-0. Nemţii sunt în finala de la Londra
TOP 3 ARTICOLE POPULARE
Horoscopul lui Dom' Profesor. Astăzi sunt avantajate zodiile Berbec, Taur, Gemeni,Leu, Scorpion, Capricorn, Vărsător
Ce pedeapsă a primit o ROMÂNCĂ de la soț după ce l-a ÎNȘELAT în SĂPTĂMÂNA MAREINCREDIBIL. IMAGINI OBSECENE într-un manual de educaţie sexuală. Părinții sunt SCANDALIZAȚI | GALERIE FOTO