Maia, fiica lui Teo Trandafir (44 de ani), a împlinit joi 9 ani, însă ziua de naştere, care trebuia să fie una fericită, i-a fost umbrită de dorul de Constantin Iosef (44 de ani), cel care i-a ţinut loc de tată, timp de câteva luni. Adică fix cât a durat căsnicia mamei ei cu acest bărbat, pe care l-a cunoscut pe Facebook. Maia, fiica lui Teo Trandafir (44 de ani), a împlinit joi 9 ani, însă ziua de naştere, care trebuia să fie una fericită, i-a fost umbrită de dorul de Constantin Iosef (44 de ani), cel care i-a ţinut loc de tată, timp de câteva luni. Adică fix cât a durat căsnicia mamei ei cu acest bărbat, pe care l-a cunoscut pe Facebook.
Conform apropiaţilor lui Teo, Maia a aşteptat în zadar un telefon din partea lui Constantin Iosef, fostul soţ al lui Teo.
“Maia l-a iubit foarte mult pe Constantin. A suferit foarte mult când a plecat, mai ales că şi fostul soţ al lui Teo a iubit- o ca pe fiica lui pe care şi-o dorea, el având doi băieţi. Nu a făcut nici o diferenţă între Maia şi copiii lui, aşa că e de neînţeles de ce nu a putut să-i dea măcar un telefon. De cadou nici nu se pune problema. De când a plecat, el nu a mai păstrat legătura nici cu Teo, nici cu Maia. Micuţa speră şi acum că acesta se va întoarce într-o bună zi. Cert este că a aşteptat toată ziua ca Iosef să-i ureze La mulţi ani! A fost foarte tristă că nu a făcut acest gest”, au povestit apropiaţii lui Teo.