Foto: arhivă Un polițist din Caransebeș, aflat în timpul serviciului, a provocat un accident rutier. El a pierdut controlul autospecialei de poliție și a intrat pe contrasens, unde a lovit o mașină condusă de o femeie de 34 de ani. „În timp ce un agent de poliție de la Poliția Municipiului Caransebeș, aflat în timpul serviciului, conducea o autospecială de poliție, pe DN 6, în localitatea Jupa, la km 460, din direcția Lugoj către Caransebeș, ar fi pierdut controlul asupra direcției de