Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 24 in ian. 2016
30 ian. 2016 "Gol Marica", episodul 1. Atacantul a adus a doua victorie a echipei lui Reghecampf în Antalya. Steaua - Sturm Graz 1-0. Hamroun a ratat un penalty
28 ian. 2016 Analiză om cu om | Cum s-au descurcat steliştii în meciul cu Ujpest. Hamroun a strălucit, Bawab nu a existat. Cine a jucat bine şi cine a dezamăgit contra locului 2 din Ungaria
27 ian. 2016 Fereşte-te, vine! VIDEO | Un arbitru de linie a oferit faza zilei la Australian Open. Cum s-a "descurcat" cu o minge trimisă de Tomas Berdych
23 ian. 2016 Thriller de poveste în Premier League! Liverpool şi Norwich au oferit cel mai NEBUN meci al sezonului. Echipa lui Klopp a câştigat cu 5-4, după ce a revenit de la 1-3 şi a marcat golul decisiv în minutul 95
23 ian. 2016 Thriller de poveste în Premier League! Norwich - Liverpool, cel mai NEBUN meci al sezonului. Echipa lui Klopp a câştigat cu 5-4 în minutul 90+5, după ce a revenit de la 1-3
19 ian. 2016 LIVE BLOG Australian Open, ziua a 2-a | Halep - Zhang 4-6, 3-4. Chinezoaica anulează începutul bun de set al româncei, Simona se chinuie să găsească răspunsuri. Mitu şi Begu, eliminate. Rafa Nadal pleacă acasă
19 ian. 2016 LIVE BLOG Australian Open, ziua a 2-a | Halep - Zhang 3-5. Simona adună două game-uri la rând, dar chinezoaica răspunde imediat. Mitu şi Begu, eliminate. Rafa Nadal pleacă acasă
19 ian. 2016 Halep, eliminată de la Australian Open de numărul 133 WTA! O oră şi 20 de minute de coşmar pentru Simona pe Margaret Court Arena. LIVE BLOG | Halep - Zhang 4-6, 3-6
19 ian. 2016 LIVE BLOG Australian Open, ziua a 2-a | Halep - Zhang 4-6, 1-1. Simona, dominată de a 133-a jucătoare a lumii. Mitu şi Begu, eliminate. Rafa Nadal pleacă acasă
19 ian. 2016 Halep, eliminată de la Australian Open de numărul 133 WTA! 80 de minute de coşmar pentru Simona pe Margaret Court Arena. LIVE BLOG | Halep - Zhang 4-6, 3-6
19 ian. 2016 LIVE BLOG Australian Open, ziua a 2-a | Halep - Zhang 4-6, 3-1. Simona lasă în spate primul set şi trece la conducere. Mitu şi Begu, eliminate. Rafa Nadal pleacă acasă
10 ian. 2016 Becali anunţă transferuri, Negoiţă le face. ANALIZĂ | Ce aduce nou prima achiziţie a "câinilor": trei motive pentru care Sergiu Hanca e omul potrivit pentru Dinamo
08 ian. 2016 INEDIT | Trofeul Cupei Ligii scos la vânzare pe internet a fost recuperat: "Şi-a imaginat că dă un tun scoţându-l la vânzare"
07 ian. 2016 Caz incredibil în fotbalul românesc: singurul trofeu din istoria lui FCM Bacău a fost scos la vânzare pe un site de anunţuri. Cât costă Cupa Ligii, câştigată în 1998