Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 162 in iun. 2016
29 iun. 2016 BREXIT şi la EURO. Englezii s-au făcut de râs, Hodgson şi-a dat imediat demisia, dar continuă visul frumos al nordicilor. Anglia - Islanda 1-2, în şocul optimilor. Conte a ucis tiki-taka în Italia - Spania 2-0
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Nebunie la Nice! Anglia - Islanda 1-2. Hart greşeşte şi nordicii anulează în 15 minute penalty-ul lui Rooney! Italia - Spania 2-0. Conte ucide tiki-taka şi EURO rămâne fără regina din 2012
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Optimea pe care o aşteaptă toată lumea: Italia - Spania, de la 19:00. Echipele de start. Anglia - Islanda se joacă de la 22:00
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Italia - Spania 1-0. Grande Giorgio! Chiellini deschide scorul după o repriză dominată de Squadra Azzura. Anglia - Islanda se joacă de la 22:00
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Italia - Spania 1-0. Grande Giorgio! Chiellini deschide scorul, De Gea ţine Furia Roja în viaţă. Anglia - Islanda se joacă de la 22:00
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Optimea pe care o aşteaptă toată lumea: Italia - Spania 0-0. Echipele de start. Anglia - Islanda se joacă de la 22:00
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Nebunie la Nice! Anglia - Islanda 1-2. Hart îşi spală păcatele, dar englezii pedalează în gol. Italia - Spania 2-0. Conte ucide tiki-taka şi EURO rămâne fără regină
27 iun. 2016 BREXIT şi la EURO. Englezii s-au făcut de râs, dar continuă visul frumos al nordicilor. Anglia - Islanda 1-2, în şocul optimilor. Conte a ucis tiki-taka în Italia - Spania 2-0
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Nebunie la Nice! Anglia - Islanda 1-2. Hart greşeşte şi nordicii anulează în 15 minute penalty-ul lui Rooney! Italia - Spania 2-0. Conte ucide tiki-taka şi se răzbună pentru finala din 2012
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Nebunie la Nice! Anglia - Islanda 1-2. Hart greşeşte şi nordicii anulează în 15 minute penalty-ul lui Rooney. Italia - Spania 2-0. Conte ucide tiki-taka şi EURO rămâne fără regină
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Anglia - Islanda, de la 22:00. Echipele de start. Conte ucide tiki-taka şi italienii se răzbună pentru finala din 2012! Italia - Spania 2-0 după o nouă reprezentaţie perfectă a Squadrei Azzura
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Optimea pe care o aşteaptă toată lumea: Italia - Spania 0-0. De Gea face minuni la lovitura de cap a lui Pelle! Anglia - Islanda se joacă de la 22:00
27 iun. 2016 BREXIT şi la EURO. Englezii s-au făcut de râs, dar visul NEBUN al nordicilor continuă. Anglia - Islanda 1-2, în şocul optimilor. Conte a ucis tiki-taka în Italia - Spania 2-0
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Ultima optime de la EURO: Anglia - Islanda 0-0. Echipele de start. Conte ucide tiki-taka şi se răzbună pentru finala din 2012! Italia - Spania 2-0 şi Squadra Azzurra dă peste Germania în sferturi
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Italia - Spania 0-0. Squadra Azzurra uită de istorie şi iese la atac. De Gea face minuni, Giaccherini loveşte bara! Anglia - Islanda se joacă de la 22:00
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Conte ucide tiki-taka şi italienii se răzbună pentru finala din 2012! Italia - Spania 2-0 după o nouă reprezentaţie perfectă a Squadrei Azzura. Urmează Anglia - Islanda, de la 22:00
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Italia - Spania 0-0. Squadra Azzurra uită de istorie şi atacă în valuri. De Gea face minuni, Giaccherini loveşte bara! Anglia - Islanda se joacă de la 22:00
27 iun. 2016 LIVE BLOG | Nebunie la Nice! Anglia - Islanda 1-1 după două goluri în primele şase minute. Italia - Spania 2-0. Conte ucide tiki-taka şi se răzbună pentru finala din 2012
26 iun. 2016 LIVE BLOG | Final incendiar pentru cel mai urât meci de la EURO. Croaţia - Portugalia 0-1. Quaresma a dat lovitura în minutul 117 şi lusitanii joacă în sferturi cu Polonia. Ţara Galilor s-a calificat între primele opt
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Primul şoc din "optimi". Croaţia - Portugalia 0-0 în meciul în care nu s-a tras niciun şut pe poartă. Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Primul şoc al optimilor. Croaţia - Portugalia 0-0. Prudenţă, cuvântul de ordine. Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Ţara Galilor - Irlanda de Nord 0-0. Bale încearcă o nouă lovitură magică, dar McGovern respinge. Polonia e prima sfertinalistă de la EURO după o optime nebună cu Elveţia
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Croaţia - Portugalia, primul şoc al optimilor, de la 22:00. Echipele de start. Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Elveţia - Polonia 1-1. Shaqiri marchează golul turneului şi prima optime de la EURO se decide la penalty-uri! Xhaka e primul care ratează
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Croaţia - Portugalia 0-1. GOOOOL Quaresma! Lusitanii dau lovitura în minutul 117! Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Ţara Galilor - Irlanda de Nord 1-0 şi Bale îşi duce ţara pentru prima dată în istorie în sferturile de finală! Polonia e prima sfertinalistă de la EURO după o optime nebună cu Elveţia
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Ţara Galilor - Irlanda de Nord 0-0. Echipele de start. Polonia e prima sfertinalistă de la EURO după o optime NEBUNĂ cu Elveţia, decisă după penalty-uri
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Primul şoc al optimilor. Croaţia - Portugalia 0-0. Pepe are prima ocazie a unui meci închis. Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Elveţia - Polonia 1-1. Shaqiri marchează golul turneului: foarfecă fenomenală de la 16 metri! Se merge spre penalty-uri, cu Polonia căzută fizic şi Elveţia în ofensivă
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Primul şoc din "optimi": Croaţia - Portugalia 0-0. Se intră în prelungiri după 90 de minute fără şut pe poartă. Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Primul şoc al optimilor. Croaţia - Portugalia 0-0. Echipele de start. Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Ţara Galilor - Irlanda de Nord 0-0. Polonia e prima sfertinalistă de la EURO după o optime NEBUNĂ cu Elveţia, decisă după penalty-uri
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Ţara Galilor - Irlanda de Nord 1-0. McAuley înscrie în propria poartă după centrarea lui Bale! Polonia e prima sfertinalistă de la EURO după o optime nebună cu Elveţia
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Polonia e prima sfertinalistă de la EURO după o optime NEBUNĂ cu Elveţia! Xhaka a ratat singurul penalty, toţi polonezii au înscris şi Lewandowski aşteaptă Croaţia - Portugalia pentru a-şi afla adversarul din sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Elveţia - Polonia 1-1. Shaqiri marchează golul turneului: foarfecă fenomenală de la 16 metri! Ritmul jocului scade în prelungiri
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Primul şoc din "optimi". Croaţia - Portugalia 0-0. Zero spectacol în meciul în care Ronaldo e blocat perfect. Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Primul şoc din "optimi": Croaţia - Portugalia 0-0. Se intră în prelungiri după primul meci din istoria EURO fără şut pe poartă. Ţara Galilor şi Polonia sunt primele echipe calificate în sferturi
25 iun. 2016 LIVE BLOG | Ţara Galilor - Irlanda de Nord 1-0 şi Bale îşi duce ţara în sferturi pentru prima dată în istorie! Urmează primul şoc al optimilor: Croaţia - Portugalia, de la 22:00. Polonia s-a calificat după un meci nebun cu Elveţia.
22 iun. 2016 LIVE BLOG | Zlatan poate juca ultimul meci internaţional: Suedia - Belgia 0-0. Haţegan arbitrează Italia - Irlanda 0-0. Echipele de start. Cum arată clasamentul grupei în timp real
22 iun. 2016 LIVE BLOG | Suedia - Belgia 0-0 şi Italia - Irlanda 0-0. Rezervele lui Conte rezistă, Isaksson ţine Suedia în viaţă. Cum arată clasamentul grupei în timp real
22 iun. 2016 Mai mult decât agonie, mai mult decât extaz! Ungaria - Portugalia 3-3, Islanda - Austria 2-1. IREAL: Traustason a înscris în minutul 90+4 şi a trimis Portugalia pe locul 3! Clasamentul final al Grupei F
22 iun. 2016 Belgia l-a "retras" pe Zlatan! Ibrahimovic pleacă acasă, dar cei mai frumoşi suporteri rămân la EURO. Suedia - Belgia 0-1 şi Italia - Irlanda 0-1. Clasamentul final al Grupei E
22 iun. 2016 LIVE BLOG | Suedia - Belgia 0-1 şi Italia - Irlanda 0-1. Incredibil: Brady dă lovitura în minutul 85, Nainggolan îl trimite acasă pe Zlatan! Cum arată clasamentul grupei
22 iun. 2016 LIVE BLOG | Suedia - Belgia 0-0 şi Italia - Irlanda 0-0. Zlatan, la câteva minute de eliminarea de la EURO. Cum arată clasamentul grupei
22 iun. 2016 LIVE BLOG | Zlatan poate juca ultimul meci internaţional: Suedia - Belgia şi Italia - Irlanda, de la 22:00. Echipele de start. Cum arată clasamentul Grupei E înaintea ultimei etape
22 iun. 2016 LIVE BLOG | Zlatan poate juca ultimul meci internaţional: Suedia - Belgia 0-0. Italia - Irlanda 0-0, în meciul arbitrat de Ovidiu Haţegan.. Echipele de start. Cum arată clasamentul grupei în timp real
22 iun. 2016 Mai mult decât agonie, mai mult decât extaz! Ungaria - Portugalia 3-3, Islanda - Austria 2-1. IREAL: Traustason înscrie în minutul 90+4 şi trimite Portugalia pe locul 3! Clasamentul final al Grupei F
22 iun. 2016 LIVE BLOG | Zlatan poate juca ultimul meci internaţional: Suedia - Belgia 0-0. Haţegan arbitrează Italia - Irlanda 0-0. Rezervele lui Conte rezistă, Isaksson ţine Suedia în viaţă. Cum arată clasamentul grupei în timp real
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-0. Măţel e lovit violent cu cotul, dar arbitrul ceh nu vede! Franţa - Albania 0-0, în meciul pe care Deschamps îl începe cu multe rezerve
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. Surprize în echipa lui Iordănescu. Ploaia din nou, dar gazonul arată excelent, fanii români şi cei albanezi se distrează împreună. Franţa - Elveţia, de la 22:00
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-1. Visul optimilor e aproape spulberat! Accidentare horror a lui Alibec, care e schimbat cu Torje. Franţa - Elveţia 0-0
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. Surprize în echipa lui Iordănescu. Gazonul ar putea suferi din cauza ploii. Franţa - Elveţia, de la 22:00
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. Echipele probabile: Iordănescu pregăteşte noi mari surprize. Măţel, titular. Franţa - Elveţia, de la 22:00
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. OFICIAL | Echipa de start aleasă de Anghel Iordănescu. Franţa - Elveţia, de la 22:00. Deschamps bagă rezervele
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. Surprize în echipa lui Iordănescu. Mesajul lui Sânmărtean după ce a aflat că nu e titular nici cu Albania. Franţa - Elveţia, de la 22:00
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. OFICIAL | Echipa de start aleasă de Anghel Iordănescu. Comentăm LIVE pe facebook primul "11". Franţa - Elveţia, de la 22:00. Deschamps bagă rezervele
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-1. Sadiku deschide scorul după o nouă ieşire proastă a lui Tătăruşanu şi visul optimilor e aproape spulberat! Sânmărtean e introdus la pauză. Franţa - Elveţia 0-0
19 iun. 2016 LIVE BLOG | Sadiku Tătăruşanu ne trimite acasă! România - Albania se termină 0-1 şi visul optimilor e spulberat de gafa portarului. Suntem a doua echipă eliminată matematic. Franţa - Elveţia 0-0 şi ambele echipe merg mai departe
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. Echipele de start: Măţel e titular, Sânmărtean rămâne pe bancă. Franţa - Albania, de la 22:00, în meciul pe care Deschamps îl începe cu multe rezerve
19 iun. 2016 Penibil? Lamentabil? Ruşinos? Alegeţi voi! Sadiku Tătăruşanu ne trimite acasă după 0-1 cu Albania şi visul optimilor e spulberat. Suntem a doua echipă eliminată matematic de la EURO după un joc dezastruos
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-0. Începem excelent şi Stancu ratează prima mare ocazie! Albanezii au avut două atacuri violente în primele 7 minute. Franţa - Albania 0-0
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-1. Visul optimilor e aproape spulberat! Avem şi ghinion: şutul lui Andone izbeşte bara porţii lui Berisha. Franţa - Elveţia 0-0
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-0. Lenjani ratează ocazia turneului, din trei metri cu poarta goală. Săpunaru are probleme după o intrare dură a unui adversar. Franţa - Albania 0-0. Pogba izbeşte bara!
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. Surprize în echipa lui Iordănescu: Măţel, titular. Ploaia îşi face de cap la Lyon. Franţa - Elveţia, de la 22:00
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-1. Sadiku deschide scorul după o nouă ieşire proastă a lui Tătăruşanu şi visul optimilor e aproape spulberat! Franţa - Elveţia 0-0
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-0. Lenjani ratează ocazia turneului, din trei metri cu poarta goală. Săpunaru are probleme după o intrare dură a unui adversar. Franţa - Elveţia 0-0. Pogba izbeşte bara!
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania, de la 22:00. Surprize în echipa de start lui Iordănescu. "Tricolorii" au ieşit la inspecţia terenului, fanii români şi cei albanezi se distrează împreună. Franţa - Elveţia, de la 22:00
19 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Albania 0-1. Visul optimilor e aproape spulberat! Accidentare horror a lui Alibec, care e schimbat cu Torje. Intră şi Florin Andone. Franţa - Elveţia 0-0
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Rusia - Slovacia 1-2. Hamsik înscrie cel mai frumos gol de la EURO şi trimite Rusia într-o situaţie fără scăpare. Franţa - Albania, de la 22:00
15 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Elveţia 1-1. Mehmedi îl învinge pe Tătăruşanu cu un şut violent! Filip intră în locul lui Raţ, Sommer respinge bomba lui Torje
15 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Elveţia 1-0. Stancu a marcat din penalty şi e golgheterul EURO, Săpunaru a lovit bara. Djourou, aproape de autogol
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - Albania 0-0. Giroud loveşte bara! Albanezii pierd un titular pentru meciul cu România. Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
15 iun. 2016 Ne-am apărat, ne-am mulţumit cu puţin şi aşteptăm Albania. LIVE BLOG | România - Elveţia 1-1. "Tricolorii" obţin primul punct la EURO 2016
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - Albania 0-0. Echipele de start: Deschamps, fără vedetele Pogba şi Griezmann! Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Rusia - Slovacia 1-2. Hamsik înscrie cel mai frumos gol de la EURO! Glushakov reduce diferenţa. Franţa - Albania, de la 22:00
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Rusia - Slovacia 0-2. Hamsik înscrie cel mai frumos gol de la EURO! Franţa - Albania, de la 22:00
15 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Elveţia 1-0. GOOOOL STANCU! "Motanul" deschide scorul din penalty-ul scos de Chipciu!
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Rusia - Slovacia 0-0, ruşii controlează în start, Dzyuba cere penalty. Franţa - Albania, de la 22:00
15 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Elveţia 1-1. Mehmedi îl învinge pe Tătăruşanu cu un şut violent! Iordănescu forţează cu Andone în locul lui Stancu
15 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Elveţia 1-0. Stancu a marcat din penalty şi e golgheterul EURO, Săpunaru a lovit bara. Chipciu, cel mai bun om de pe teren
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Noroc la puterea a doua! Franţa - Albania 2-0, după goluri în minutele 90 şi 90+5. Echipa lui Deschamps s-a calificat matematic în optimi. Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - Albania 1-0. Griezmann dă lovitura în minutul 90! Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Rusia - Slovacia 0-1. Weiss dă lovitura din pasa genială a lui Hamsik. Franţa - Albania, de la 22:00
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - Albania 0-0. Deschamps forţează cu Pogba, albanezii lovesc bara, apoi pierd un titular pentru meciul cu România. Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - Albania, de la 22:00. Echipele de start: Deschamps, fără vedetele Pogba şi Griezmann! Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
15 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Elveţia 0-0. Să-i batem cum n-a văzut Parisul! Surpriză imensă în echipa de start a lui Iordănescu
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - Albania 2-0. Griezmann marchează în minutul 90, Payet înscrie în ultimul minut de prelungiri. Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
15 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Elveţia 1-0. GOOOOL STANCU! "Motanul" deschide scorul din penalty-ul scos de Chipciu, Săpunaru loveşte bara!
15 iun. 2016 LIVE BLOG | România - Elveţia 0-0. Începem defensiv, cedăm posesia şi Seferovic are prima ocazie a meciului
15 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - Albania 0-0. Deschamps, fără vedetele Pogba şi Griezmann! Incredibil: niciun şut pe poartă în prima repriză. Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
15 iun. 2016 Noroc la puterea a doua! Franţa - Albania 2-0, după goluri în minutele 90 şi 90+5. Echipa lui Deschamps s-a calificat matematic în optimi. Hamsik a sclipit în Rusia - Slovacia 1-2
14 iun. 2016 Belgia who? Italia lui Conte a predat o lecţie favoritei specialiştilor şi a câştigat cu 2-0. Zlatan a început cu un egal: Suedia - Irlanda 1-1, Pique a adus victoria Spaniei, 1-0 cu Cehia
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Belgia - Italia, de la 22:00, în derby-ul zilei. Echipele de start. Zlatan a început cu un egal: Irlanda - Suedia 1-1. Pique a adus victoria Spaniei, 1-0 cu Cehia
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Belgia - Italia 0-1. Giaccherini deschide scorul, Pelle ratează uluitor. Zlatan a început cu un egal: Irlanda - Suedia 1-1. Pique a adus victoria Spaniei, 1-0 cu Cehia
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Belgia - Italia 0-1. Giaccherini deschide scorul, Squadra Azzurra joacă un fotbal nebun! Zlatan a început cu un egal: Irlanda - Suedia 1-1. Pique a adus victoria Spaniei, 1-0 cu Cehia
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Irlanda - Suedia 1-1, în primul meci al Grupei E. Urmează derby-ul zilei: Belgia - Italia, de la 22:00. Pique a adus victoria Spaniei, 1-0 cu Cehia
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Irlanda - Suedia 0-0. Zlatan e titular. Spania - Cehia 1-0, după un gol marcat de Pique în minutul 87. Seara se încheie cu stil: Belgia - Italia, de la 22:00
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina 2-0. Mustafi şi Schweinsteiger au decis cel mai frumos meci de la EURO. Polonia - Irlanda de Nord 1-0, Turcia - Croaţia 0-1
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Irlanda - Suedia 0-0. Surprinzător, "verzii" domină meciul şi Hendrick loveşte bara. Spania - Cehia 1-0, după un gol marcat de Pique în minutul 87. Seara se încheie cu stil: Belgia - Italia, de la 22:00
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Belgia - Italia 0-0, în derby-ul zilei. Echipele de start. Zlatan a început cu un egal: Irlanda - Suedia 1-1. Pique a adus victoria Spaniei, 1-0 cu Cehia
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Belgia - Italia 0-1. Giaccherini deschide scorul, Squadra Azzurra trece pe modul catenaccio! Zlatan a început cu un egal: Irlanda - Suedia 1-1. Pique a adus victoria Spaniei, 1-0 cu Cehia
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Irlanda - Suedia 1-1. Zlatan creează faza golului egalizatorl! Spania - Cehia 1-0. Seara se încheie cu stil: Belgia - Italia, de la 22:00
13 iun. 2016 LIVE BLOG | Irlanda - Suedia 1-0. Zlatan are probleme. Hoolahan deschide scorul! Spania - Cehia 1-0, după un gol marcat de Pique în minutul 87. Seara se încheie cu stil: Belgia - Italia, de la 22:00
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina 1-0. Cel mai bun meci de la EURO! Neuer şi Boateng fac minuni în apărare. Polonia - Irlanda de Nord 1-0, Turcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina, de la 22:00. Echipele de start. VIDEO | Bătăi între fani înaintea meciului. Polonia - Irlanda de Nord 1-0, în meciul arbitrat de Ovidiu HaţeganTurcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Polonia - Irlanda de Nord 0-0, în meciul arbitrat de Ovidiu Haţegan. Prima fază controversată pentru Haţegan. Polonezii asediază poarta lui McGovern. Turcia - Croaţia 0-1. Germania - Ucraina, de la 22:00
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Polonia - Irlanda de Nord 1-0, în meciul arbitrat de Ovidiu Haţegan. Milik deschide, în sfârşit, scorul! VIDEO | Bătăi între fani înainte de Germania - Ucraina. Turcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Polonia - Irlanda de Nord 1-0, în meciul arbitrat de Ovidiu Haţegan. Milik deschide, în sfârşit, scorul! Polonezii asediază poarta lui McGovern. Turcia - Croaţia 0-1. Germania - Ucraina, de la 22:00
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina 1-0. Cel mai bun meci de la EURO! Neuer şi Boateng fac miracole. Polonia - Irlanda de Nord 1-0. Turcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Polonia - Irlanda de Nord 0-0, în meciul arbitrat de Ovidiu Haţegan. Asediu în startul meciului! Turcia - Croaţia 0-1. Germania - Ucraina, de la 22:00
12 iun. 2016 Ne-a furat Kassai sau ne-a îngropat Tătăruşanu? Am întrebat cinci portari din România cine a greşit la golul lui Giroud, iar răspunsurile sunt surprinzătoare
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina 0-0. Echipele de start. VIDEO | Bătăi între fani înaintea meciului. Polonia - Irlanda de Nord 1-0, în meciul arbitrat de Ovidiu Haţegan. Turcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina 0-0. Konoplyanka are prima ocazie! VIDEO | Bătăi între fani înaintea meciului. Polonia - Irlanda de Nord 1-0. Turcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina 1-0. Mustafi deschide scorul, Neuer face miracole! VIDEO | Bătăi între fani înaintea meciului. Polonia - Irlanda de Nord 1-0. Turcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina 1-0. Mustafi deschide scorul! VIDEO | Bătăi între fani înaintea meciului. Polonia - Irlanda de Nord 1-0. Turcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Polonia - Irlanda de Nord 1-0, în meciul arbitrat de Ovidiu Haţegan. Golul lui Milik a decis partida. VIDEO | Bătăi între fani înainte de Germania - Ucraina. Turcia - Croaţia 0-1
12 iun. 2016 LIVE BLOG | Germania - Ucraina 1-0. Ritmul a scăzut în repriza a doua, apărarea nemţilor a devenit mai sigură. Polonia - Irlanda de Nord 1-0, Turcia - Croaţia 0-1
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 0-0. Bogdan Stancu ratează o ocazie monumentală în minutul 4!
10 iun. 2016 DEZBATERE | Reuşim să dăm gol Franţei? Vezi disputa de idei a redactorilor ProSport
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România, de la 22:00. OFICIAL | Echipele de start alese de Iordănescu şi Deschamps. VIDEO | Imagini din peluza românească de pe Stade de France
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 0-0. Începem curajos şi repriza a doua: Stanciu pasează genial, dar foarfeca lui Stancu trece pe lângă poartă
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 1-0. Giroud deschide scorul după ce câştigă un duel aerian cu Tătăruşanu!
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 0-0. Stancu ratează o ocazie monumentală în minutul 4, Griezmann loveşte bara! Trecem cu bine de jumătatea reprizei secunde
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 0-0. Stancu ratează o ocazie monumentală în minutul 4, Griezmann loveşte bara! Chiricheş ia primul galben al meciului
10 iun. 2016 Doar aşa puteam fi doborâţi! Franţa - România 2-1.Geniul lui Payet anulează 89 de minute excelente, dar nu avem ce să ne reproşăm. Jucăm cu Elveţia, pe 15 iunie, al doilea meci al grupei
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 2-1. Incredibil: Payet ne ucide speranţele în minutul 89 cu o execuţie de geniu!
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 0-0. Bogdan Stancu ratează o ocazie monumentală în minutul 4, Griezmann loveşte bara!
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 0-0. Am jucat decent în prima repriză: Stancu a ratat monumental, Griezmann a lovit bara. Pintilii, cel mai bun "tricolor" în primele 45 de minute
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 2-1.Eurogolul lui Payet a decis meciul de deschidere de la EURO 2016. Pierdem, dar nu avem ce să ne reproşăm
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România, de la 22:00. OFICIAL | Echipele de start alese de Iordănescu şi Deschamps. Săpunaru s-a accidentat la încălzire. VIDEO | Imagini din peluza românească de pe Stade de France
10 iun. 2016 LIVE BLOG | Franţa - România 1-1. GOOL Stancu! Kassai dictează penalty după un fault al lui Evra la Stanciu şi "Motanul" egalează! Iese Stanciu, intră Chipciu
03 iun. 2016 CULISE | Edi Iordănescu a sistat negocierile cu CSU Craiova. Care sunt motivele antrenorului
03 iun. 2016 CULISE | Edi Iordănescu a încheiat negocierile cu CSU Craiova. Care sunt motivele antrenorului