Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 24 in iun. 2018
16 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Portugalia - Spania 3-3. Hat-trick Ronaldo, dublă Costa şi super-gol Nacho! Maroc - Iran 0-1, Egipt - Uruguay 0-1
16 iun. 2018 Asta e Cupa Mondială, ăsta e Ronaldo! Portugalia - Spania îşi respectă statutul de blockbuster şi se termină 3-3, cu un hat-trick şi un gol fabulos al lui CR7. Cronica meciului pentru care a meritat să aştepţi patru ani
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Maroc - Iran, de la ora 18:00, în deschiderea blockbuster-ului Portugalia - Spania, de la 21:00. Uruguay, victorie norocoasă cu Egipt
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Start în Grupa B! Maroc - Iran se joacă ACUM, în deschiderea blockbuster-ului Portugalia - Spania, de la 21:00. Uruguay, victorie norocoasă cu Egipt
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Start în Grupa B: Maroc - Iran se joacă ACUM, în deschiderea blockbuster-ului Portugalia - Spania, de la 21:00. Moment istoric pentru iranieni! Uruguay, victorie norocoasă cu Egipt
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Start în Grupa B: Maroc - Iran se joacă ACUM, în deschiderea blockbuster-ului Portugalia - Spania, de la 21:00. Asediul marocanilor! 75% posesie şi trei ocazii mari în 25 de minute. Uruguay, victorie norocoasă cu Egipt
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Start în Grupa B: Maroc - Iran se joacă ACUM, în deschiderea blockbuster-ului Portugalia - Spania, de la 21:00. Asediul marocanilor e urmat de o ocazie monumentală a iranienilor! Uruguay, victorie norocoasă cu Egipt
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Start în Grupa B: Maroc - Iran se joacă ACUM, în deschiderea blockbuster-ului Portugalia - Spania, de la 21:00. Asediul marocanilor e urmat de o ocazie monumentală a asiaticilor! Uruguay, victorie norocoasă cu Egipt
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Maroc - Iran se joacă ACUM, în deschiderea blockbuster-ului Portugalia - Spania, de la 21:00. Joc slab între două echipe modeste! Uruguay, victorie norocoasă cu Egipt
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Prima mare surpriză de la Mondial: Maroc - Iran 0-1! Asiaticii dau lovitura cu noroc, în minutul 90+4, şi obţin a doua victorie din istorie la un turneu final
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Portugalia - Spania, de la 21:00, în blockbuster-ul fazei grupelor. Echipele de start. Prima mare surpriză de la Mondial: Maroc - Iran 0-1! Asiaticii au dat lovitura cu noroc, în minutul 90+4
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Portugalia - Spania, ACUM, în blockbuster-ul fazei grupelor. Echipele de start. Prima mare surpriză de la Mondial: Maroc - Iran 0-1! Asiaticii au dat lovitura cu noroc, în minutul 90+4
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Portugalia - Spania, ACUM, în blockbuster-ul fazei grupelor. Ronaldo marchează din penalty, după ce îl păcăleşte pe Nacho şi arbitrul Rocchi pleacă "pe fentă". Maroc - Iran 0-1, Egipt - Uruguay 0-1
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Portugalia - Spania se joacă ACUM. Ronaldo marchează din penalty, după ce îl păcăleşte pe Nacho şi arbitrul Rocchi pleacă "pe fentă". Egalează Diego Costa! Maroc - Iran 0-1, Egipt - Uruguay 0-1
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Portugalia - Spania se joacă ACUM. "Dublă" Ronaldo, după o gafă monumentală a lui De Gea! Maroc - Iran 0-1, Egipt - Uruguay 0-1
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Portugalia - Spania se joacă ACUM. "Furia Roja" anulează în trei minute dubla lui Ronaldo. Nacho şi Diego Costa întorc scorul! Maroc - Iran 0-1, Egipt - Uruguay 0-1
15 iun. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 2 | Portugalia - Spania se joacă ACUM. "Furia Roja" întoarce scrul în trei minute, dar Ronaldo are ultimul cuvânt. EUROGOL Cristiano, din lovitură liberă! Maroc - Iran 0-1, Egipt - Uruguay 0-1