Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 106 in dec. 2016
19 dec. 2016 LIVE BLOG | Am crezut, am visat, dar nu mergem în semifinale! România - Danemarca 17-21 şi fetele vor juca pentru locul 5. Sandra Toft, MVP-ul unui meci perfect pentru daneze
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca 6-6, în meciul decisiv de la EURO 2016. Începem cu Paula în poartă şi cu Eliza Buceschi în mare formă. Neagu a înscris golul meciului, dar nivelul jocului scade
14 dec. 2016 LIVE BLOG | Am crezut, am visat, dar nu mergem în semifinale! România - Norvegia 17-21 şi fetele vor juca pentru locul 5. Sandra Toft, MVP-ul unui meci perfect pentru daneze
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca 3-2, în meciul decisiv de la EURO 2016. Începem cu Paula în poartă. Hansen iese repede în evidenţă, dar răspundem prin Eliza Buceschi
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca 10-12, la pauză. Neagu a înscris un gol din şase aruncări. Avem mari probleme cu jocul defensiv al adversarelor
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca 16-21. Toft face un meci fenomenal, Neagu nu găseşte soluţii şi semifinala e mult prea departe
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca 9-11, în meciul decisiv de la EURO 2016. Un gol din trei aruncări pentru Cristina Neagu. Martin caută soluţii în atac
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca, de la 19:30. Cristina Neagu, la un pas de o performanţă istorică! Stăm cu ochii pe grupa principală I
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca 12-16. Neagu a ajuns la două goluri din şapte aruncări. Ratăm enorm în superioritate şi nordicele ne taxează
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca 14-19. Ratăm enorm în superioritate şi nordicele ne taxează. Rupem seria neagră de nouă minute fără gol, dar suntem aproape să părăsim EURO
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca 15-19. Rupem seria neagră de nouă minute fără gol, dar suntem aproape să părăsim EURO. Toft face un meci fenomenal
14 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Danemarca, de la 19:30. Ne-am aflat potenţiala adversară din semifinale. Cristina Neagu, la un pas de o performanţă istorică!
11 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 2-1. Adio, Europa! Vicecampioana pierde pe El Madrigal după un gest stupid al lui Tamaş şi un gol fabulos al lui Trigueros şi termină Grupa L pe ultimul loc
11 dec. 2016 Cristina, Paula şi un meci PERFECT! LIVE BLOG | România - Croaţia 31-26 şi mergem în grupele principale cu două puncte. Neagu, MVP-ul partidei
11 dec. 2016 Campioana României s-a calificat în PRIMĂVARA EUROPEANĂ după un scenariu fabulos! Plzen a întors Austria Viena de la 0-2 la 3-2 cu un om în minus. Astra - AS Roma 0-0. Clasamentul final al Grupei E
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia, de la 19:30. "E cel mai important meci din grupă!" Andrea Penezic, marele pericol
09 dec. 2016 EXCLUSIV | Primul antrenor pe care şefii Astrei l-au contactat pentru a-i lua locul lui Marius Şumudică
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 29-22. Repriză perfectă pentru Neagu şi Ungureanu. 10 goluri pentru Cristina
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 15-13, la pauză, în "cel mai important meci din grupă". Repriză fabuloasă pentru Eliza Buceschi, dar Penezic îşi ţine echipa în viaţă
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 19-14. Schimbăm portarul la pauză şi Paula face minuni. 6 goluri pentru Cristina Neagu
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia, de la 19:30. "E cel mai important meci din grupă!" CULISE | Strategia selecţionerului Ambros. Penezic, marele pericol
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 6-6, în "cel mai important meci din grupă". Nu găsim ritmul în atac. Dedu, fără minge apărată în primele 10 minute
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 13-11, în "cel mai important meci din grupă". Trecem în avantaj, dar primim eliminare după eliminare
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia, de la 19:30. "E cel mai important meci din grupă!" CALCULE | Să fie Croaţia cu noroc pentru România? Azi, ora 19:30
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 31-24. Repriză perfectă pentru Neagu şi Ungureanu. 10 goluri pentru Cristina şi mergem cu două puncte în Main Round
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 22-19. Paula începe bine repriza a doua, dar Penezic şi colegele sale se trezesc la timp. 7 goluri pentru Cristina Neagu
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 2-2, în "cel mai important meci din grupă". Eroina Dedu, titulară în faţa Paulei Ungureanu. Penezic, marele pericol
09 dec. 2016 LIVE BLOG | România - Croaţia 9-8, în "cel mai important meci din grupă". Neagu e ON FIRE! Trecem în avantaj după trei aruncări superbe ale Cristinei
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 1-0. Sansone deschide scorul după greşeala lui Niţă! Vicecampioana, fără ocazie pe El Madrigal
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma, de la 20:00. Echipele de start: Şumudică joacă "clasic", Spalletti foloseşte vedetele Strootman, El Shaarawy şi Totti
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 1-0. Repriză slabă pentru vicecampioană pe El Madrigal. Enache e înlocuit de Golubovic
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua, de la 18:00. Echipele de start: Reghecampf atacă primăvara cu vârful Popa. Cotă imensă pentru o victorie a vicecampioanei
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma 0-0. Alibec marchează, dar golul e anulat pentru fault în atac, apoi ratează Seto. Cum arată clasamentul grupei în timp real
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua, de la 18:00. Fanii români din Spania stau la cozi pentru a prinde bilete la meci. Echipa gândită de Reghecampf
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma, de la 20:00. Şumudică îşi pune cei 11 luptători pe romanii lui Spalletti. Italienii, impresionaţi de Arena Naţională: "Mamma mia, ce stadion!"
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 1-1. GOOL Achim! Mijlocaşul egalează la un minut după ce intră pe teren. Ratare monumentală a lui Bakambu
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma 0-0. Echipele de start: Şumudică joacă "clasic", Spalletti foloseşte vedetele Strootman, El Shaarawy şi Totti
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma 0-0. Început curajos împotriva vedetelor Strootman, El Shaarawy şi Totti. Clasamentul grupei în timp real
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma 0-0. Campioana României s-a calificat în PRIMĂVARA EUROPEANĂ după un scenariu fabulos! Plzen a întors Austria Viena de la 0-2 la 3-2 cu un om în minus. Clasamentul final al Grupei E
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 1-0. Niţă îl blochează pe Bakambu în poziţie de 1 vs. 1! Repriză foarte slabă a vicecampioanei
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 0-0. Fanii români se fac auziţi pe El Madrigal. Tamaş are probleme cu Bruno Soriano
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua, de la 18:00. Reghecampf atacă primăvara cu vârful Popa. Cotă imensă pentru o victorie a vicecampioanei
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 1-1. Tamaş e eliminat după un fault stupid! Clasamentul grupei în timp real
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 1-1. Achim egalează la un minut după ce intră pe teren, Bakambu ratează incredibil! Clasamentul grupei în timp real
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma 0-0. FABULOS! Plzen revine de la 0-2 cu Austria Viena şi campioana e în primăvara europeană! Cum arată clasamentul grupei în timp real
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma 0-0. Alibec ratează prima ocazie a campioanei! Veşti proaste din Cehia: cum arată clasamentul grupei în timp real
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma 0-0. Vin veşti foarte proaste din Cehia. Cum arată clasamentul grupei în timp real
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Astra - AS Roma 0-0. Alibec marchează, dar golul e anulat pentru fault în atac. Veşti proaste din Cehia: cum arată clasamentul grupei în timp real
08 dec. 2016 LIVE BLOG | Villarreal - Steaua 2-1. Tamaş e eliminat după un fault stupid! Trigueros marchează un gol fabulos. Clasamentul grupei în timp real
05 dec. 2016 Acelaşi erou neaşteptat! Ramos e din nou decisiv, anulează golul lui Suarez şi El Clasico 265 nu are un câştigător. Barcelona - Real Madrid 1-1 şi oaspeţii păstrează şase puncte faţă de marea rivală
03 dec. 2016 LIVE BLOG | Barcelona - Real Madrid 1-0. Suarez deschide scorul din centrarea lui Neymar! Catalanii controlează meciul
03 dec. 2016 LIVE BLOG | Barcelona - Real Madrid 0-0. Ronaldo are prima mare ocazie în minutul 38! Fără spectacol în prima repriză
03 dec. 2016 LIVE BLOG | Barcelona - Real Madrid 0-0. Penalty refuzat oaspeţilor în minutul 3! VIDEO | Coregrafia superbă a fanilor catalani
03 dec. 2016 LIVE BLOG | Barcelona - Real Madrid 0-0. Penalty refuzat oaspeţilor în minutul 3! FOTO | Coregrafia superbă a fanilor catalani
03 dec. 2016 LIVE BLOG | Barcelona - Real Madrid, episodul 265! Echipele de start. Iniesta, doar rezervă. El Clasico special pentru Messi
03 dec. 2016 LIVE BLOG | Barcelona - Real Madrid 1-1. Ramos îl anulează pe Suarez şi El Clasico 265 nu are un câştigător! Rămân şase puncte între marile rivale
03 dec. 2016 LIVE BLOG | Barcelona - Real Madrid 1-1. Suarez deschide scorul, Sergio Ramos egalează în minutul 90!
02 dec. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 3-1. Seară perfectă pentru "câini", pe teren şi în tribune. Hanca, Nedelcearu şi Nemec au întors scorul în derby-ul în care Reghecampf a rămas din nou fără reacţie