Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 85 in aug. 2015
31 aug. 2015 Puşi să aleagă între naţională şi echipa de club. Cu biletele în mână pentru deplasarea din Ungaria, fanii Farului şi Rapidului cer FRF reprogramarea meciului direct: "Respectaţi-vă suporterii!"
31 aug. 2015 Puşi să aleagă între naţională şi echipa de club. Cu biletele în mână pentru deplasarea din Ungaria, fanii Farului şi Rapidului cer FRF reprogramarea meciului direct: "Respectaţ-vă suporterii!"
30 aug. 2015 EXCLUSIV | Vocea suporterilor se face auzită. FRF vrea să schimbe data de disputare a partidei Farul - Rapid : "Vom contacta cele două cluburi pentru a reprograma meciul"
28 aug. 2015 LIVE SCORE | CSMS Iaşi - ASA Târgu Mureş 0-0. Moldovenii sunt neînvinşi acasă, elevii lui Miriuţă caută revenirea pe podiumul Ligii 1. Echipele de start
28 aug. 2015 LIVE SCORE | CSMS Iaşi - ASA Târgu Mureş 0-0. Ocazii mari la poarta lui Stăncioiu
28 aug. 2015 LIVE SCORE | CSMS Iaşi - ASA Târgu Mureş, de la 21:00. Moldovenii sunt neînvinşi acasă, elevii lui Miriuţă caută revenirea pe podiumul Ligii 1. Echipele de start
28 aug. 2015 LIVE SCORE | CSMS Iaşi - ASA Târgu Mureş 0-1. Ramiro Costa deschide scorul, după o respingere în faţă a lui Grahovac
23 aug. 2015 Fast & Furious! Halep a spulberat-o pe Jankovic şi va juca finala de la Cincinnati contra Serenei Williams. Simona revine pe locul 2 WTA
23 aug. 2015 LIVE BLOG | Noaptea marilor obiective. Simona vrea în finală la Cincinnati şi locul 2 WTA. Halep - Jankovic 6-1. 33 de minute de tenis magic al româncei!
23 aug. 2015 LIVE BLOG | Noaptea marilor obiective. Simona vrea în finală la Cincinnati şi locul 2 WTA. Halep - Jankovic 1-1. Schimb de break-uri în startul meciului
23 aug. 2015 LIVE BLOG | Noaptea marilor obiective. Simona vrea în finală la Cincinnati şi locul 2 WTA. Halep - Jankovic 6-1, 5-2. "JJ", incapabilă să reacţioneze la jocul superb al româncei
23 aug. 2015 LIVE BLOG | Noaptea marilor obiective. Simona vrea în finală la Cincinnati şi locul 2 WTA. Halep - Jankovic 5-1. Românca domină primul set, "JJ" nu se regăseşte
23 aug. 2015 LIVE BLOG | Noaptea marilor obiective. Simona vrea în finală la Cincinnati şi locul 2 WTA. Halep - Jankovic 0-0. Simona începe meciul la retur
23 aug. 2015 LIVE BLOG | Noaptea marilor obiective. Simona e în finală la Cincinnati şi revine pe locul 2 WTA! Halep - Jankovic 6-1, 6-2. Joc magic al româncei şi bilete pentru ultimul act cu Serena Williams
23 aug. 2015 LIVE BLOG | Noaptea marilor obiective. Simona vrea în finală la Cincinnati şi locul 2 WTA. Halep - Jankovic, în jurul orei 04:00. Avantaj moral pentru româncă, dat de cele două victorii din 2015 în faţa lui "JJ"
23 aug. 2015 Fast & Furious! Entuziasmantă, Halep a spulberat-o pe Jankovic şi va juca finala de la Cincinnati contra Serenei Williams. Simona revine pe locul 2 WTA
22 aug. 2015 LIVE BLOG | Noaptea marilor obiective. Simona vrea în finală la Cincinnati şi locul 2 WTA. Halep - Jankovic, de la 03:30. Avantaj moral pentru româncă, dat de cele două victorii din 2015 în faţa lui "JJ"
20 aug. 2015 Astra - AZ Alkmaar 3-2. Scenariu de film la Giurgiu! Elevii lui Şumudică au revenit de la 0-2 şi au şanse mari la calificarea în grupele Europa League
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - AZ Alkmaar 3-2. Scenariu de film la Giurgiu! Dandea aduce echipa lui Şumudică în avantaj
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - AZ Alkmaar 3-2. Scenariu ireal la Giurgiu! Dandea aduce echipa lui Şumudică în avantaj
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - AZ Alkmaar 0-2. Olandezii au marcat de două ori în două minute!
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Rosenborg 0-3. Jensen semnează umilinţa în prelungiri. Fanii cer demisia lui Rădoi
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Rosenborg 0-2. Mikkelsen deschide scorul după 60 de minute. Chipciu loveşte bara. Helland îl învinge şi el pe Cojocaru
20 aug. 2015 Victoria fotbalului simplu. Steaua - Rosenborg 0-3. Campionii României au dominat primele 60 de minute, dar au fost umiliţi pe final. Fanii au cerut demisia lui Rădoi
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - AZ Alkmaar 1-2. Olandezii au marcat de două ori în două minute! Boldrin reduce diferenţa
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - AZ Alkmaar 2-2. Alibec restabileşte egalitatea!
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Rosenborg 0-2. Mikkelsen şi Helland îl înving pe Cojocaru. Fanii cer demisia lui Rădoi
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - AZ Alkmaar 0-0. Echipele de start. De Amorim a cerut penalty în minutul 1
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Rosenborg 0-2. Mikkelsen deschide scorul după 60 de minute. Chipciu loveşte bara. Helland îl învinge pe Cojocaru
20 aug. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Rosenborg 0-0. Soluţia găsită de Mirel Rădoi la decizia UEFA. Muniru şi Tade ratează cele mai mari ocazii. Accidentat, Hamroun a fost înlocuit cu Stanciu
18 aug. 2015 Dinamo s-a despărţit de doi fotbalişti. Mircea Rednic a renunţat la un atacant şi la un mijlocaş
11 aug. 2015 Traseu dificil pentru Halep la Toronto. Kerber, Radwanska şi Kvitova, printre adversare în drumul spre finală. Begu, posibil meci de gală cu Ana Ivanovic. FOTO | Cum s-a prezentat Simona la petrecerea jucătoarelor
09 aug. 2015 Rednic, mulţumit de egalul contra Stelei. Replica "Puriului" pentru Adi Popa: "E mic de statură, poate nu vede". Ce jucător de la Dinamo a fost aspru criticat de tehnician
09 aug. 2015 Rednic, mulţumit de egalul contra Stelei: "E un punct în deplasare. Momentan atât putem". Replica "Puriul" pentru Adi Popa: "E mic de statură, poate nu vede"
09 aug. 2015 FOTO | "Dinamo nu e al nostru, nici al vostru...". Coregrafia superbă a fanilor dinamovişti la derby-ul cu Steaua
09 aug. 2015 Adi Popa, ironic la adresa rivalilor: "90 de minute au stat pe jos, nu ştiau ce se întâmplă la noi în careu. Nu e nicio satisfacţie că nu pierdem de 12 meciuri"
09 aug. 2015 FOTO | "Dinamo nu e al nostru, nici al vostru...". Coregrafia fanilor dinamovişti la derby-ul cu Steaua
08 aug. 2015 Traseu dificil pentru Halep la turneul de la Toronto. Kerber, Radwanska şi Kvitova, printre adversarele din drumul spre finală. Begu, posibil meci de gală cu Ana Ivanovic. FOTO | Cum s-a prezentat Simona la petrecerea jucătoarelor
08 aug. 2015 Traseu dificil pentru Halep la turneul de la Toronto. Kerber, Radwanska şi Kvitova, printre adversare în drumul spre finală. Begu, posibil meci de gală cu Ana Ivanovic. FOTO | Cum s-a prezentat Simona la petrecerea jucătoarelor
06 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - West Ham, de la 21:00. "Ciocănesc" pentru play-off. Cum se poate califica Astra în faţa unei echipe total schimbate faţă de meciul tur
06 aug. 2015 Astra - West Ham 2-1. Budescu, dublă de senzaţie în trei minute! Giurgiuvenii merg în play-off-ul Europa League, după 4-3 la general
06 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - West Ham, de la 21:00. Giurgiuvenii se pot califica în faţa unei formaţii total schimbate faţă de meciul tur. Echipele de start
06 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - West Ham 0-1. Lanzini deschide scorul după 3 minute. În replică, Budescu loveşte bara
06 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - West Ham 0-1. Echipele de start. Un singur titular din meciul tur în primul 11 al englezilor. Lanzini deschide scorul după 3 minute
06 aug. 2015 Dinamo se întăreşte chiar înainte de derby. Mircea Rednic a transferat încă un atacant
06 aug. 2015 LIVE BLOG Astra - West Ham (21:00). "Ciocănesc" pentru play-off. Cum se poate califica Astra în faţa unei echipe total schimbate: West Ham ar putea schimba integral "11"-le de start faţă de meciul tur
06 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - West Ham 1-1. Lanzini deschide scorul după 3 minute, Budescu egalează. Giurgiuvenii sunt calificaţi la acest scor
06 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - West Ham 2-1. Budescu, dublă de senzaţie în trei minute! Giurgiuvenii conduc cu 4-3 la general
06 aug. 2015 LIVE BLOG | Astra - West Ham, de la 21:00. Echipele de start. Un singur titular din meciul tur în primul 11 al englezilor
06 aug. 2015 Căpitanul lui West Ham, impresionat de Budescu. Nolan: "Ar putea fi o soluţie pentru Premier League"
04 aug. 2015 "Bizonul", de la "lup", la "câine". Eroul din meciul cu Timişoara a făcut cantonamentul de vară cu Petrolul, dar a plecat după prima etapă. Cum a ajuns Gnohere să fie dinamovist
03 aug. 2015 Un punct de la "Pufi". ASA - CSU Craiova 0-0. Bălgrădean a prins o zi excepţională. Mureşenii redevin lideri, oltenii rămân fără victorie
02 aug. 2015 LIVE BLOG | ASA Tg. Mureş - CSU Craiova 0-0. Gabi Mureşan, scos din lot după ieşirea nervoasă la adresa lui Miriuţă. Echipele de start
02 aug. 2015 LIVE BLOG | ASA Tg. Mureş - CSU Craiova, de la 21:00. Gabi Mureşan, scos din lot după ieşirea nervoasă la adresa lui Miriuţă. Echipele de start. Startul meciului, anulat din cauza problemelor cu nocturna
02 aug. 2015 "Tunarii" câştigă Supercupa Angliei! Arsenal şi Chelsea 1-0. E prima victorie a trupei lui Wenger în faţa "albaştrilor" după patru ani
02 aug. 2015 Primul meci mare al noului sezon. Arsenal şi Chelsea luptă pentru Supercupa Angliei, livescore de la ora 17:00. Echipele de start
02 aug. 2015 LIVE BLOG | ASA Tg. Mureş - CSU Craiova 0-0. Gabi Mureşan, scos din lot după ieşirea nervoasă la adresa lui Miriuţă. Costa ratează cea mai mare ocazie a meciului
02 aug. 2015 Primul meci mare al noului sezon. LIVE SCORE | Arsenal şi Chelsea 1-0. Oxlade-Chamberlain deschide scorul cu un şut bine plasat pe colţul lung
02 aug. 2015 Primul meci mare al noului sezon. LIVE SCORE | Arsenal şi Chelsea 0-0. Echipele de start
02 aug. 2015 LIVE BLOG | ASA Tg. Mureş - CSU Craiova, de la 21:00. Mureşenii vor să răzbune eşecul din Europa, craiovenii caută primul succes în Liga 1. Echipele de start
02 aug. 2015 "Tunarii" câştigă Supercupa Angliei! Arsenal - Chelsea 1-0. E prima victorie a trupei lui Wenger în faţa "albaştrilor" după patru ani