Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 28 in mar. 2017
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca, de la 21:45. 11-le lui Daum: 12. Tătăruşanu, 22. Săpunaru, 6. Chiricheş... VIDEO Tricolorii au terminat încălzirea
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Răzvan Marin are primul şut al meciului. 30.000 de oameni sunt alături de tricolori pe Cluj Arena
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Repriză de coşmar pentru Keşeru! Două ocazii incredibile ratate în primele 25 de minute
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Pauză la Cluj! Am jucat mai bine, dar Keşeru nu a fost inspirat. Eriksen a ratat cea mai mare ocazie a nordicilor
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Am jucat mai bine, dar Keşeru nu a fost inspirat în prima repriză. Eriksen ratează ocaziile nordicilor
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Tremurăm în startul reprizei a doua! Eriksen şi Zanka ratează două ocazii importante. Chiricheş are probleme medicale
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Chipciu şi Keşeru ratează primele ocazii ale reprizei a doua! Atacantul lui Ludogoreţ e înlocuit cu Alibec
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Chipciu şi Keşeru ratează primele ocazii ale reprizei a doua! Ies Keşeru şi Latovlevici, intră Alibec şi Rotariu
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Atât s-a putut! Keşeru a ratat cele mai mari ocazii ale unui meci în care am jucat bine doar o repriză
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Atât s-a putut! Keşeru a ratat cele mai mari ocazii ale unui meci în care am jucat bine doar o repriză. Schimbările lui Daum nu au avut efect, iar nordicii puteau da lovitura pe final
15 mar. 2017 Trei concluzii după Viitorul - Dinamo 0-0. Cum a învăţat Contra din greşelile lui Andone, de ce nu a existat ofensiv cel mai eficient "câine" şi cum Hagi a forţat "dar nu prea"
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 0-0. Bară Omrani după o fază superbă! Mincă respinge şutul lui Boldrin
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR Cluj, de la 20:30. Echipele de start: Pintilii şi golgheterul Bud sunt lăsaţi pe bancă
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR Cluj 0-0. Alibec găseşte o pasă genială, dar Ovidiu Popescu e prins în ofsaid. Vicecampionii cer penalty după un duel De Amorim - Rus
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR Cluj 0-0. Echipele de start: Pintilii şi golgheterul Bud sunt lăsaţi pe bancă
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 2-0. Gnohere dă lovitura în minutul 85, Ovidiu Popescu înscrie un eurogol!
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 0-0. Comedia erorilor pe Arena Naţională! Păun iroseşte o situaţie perfectă, Tănase semnează ratarea campionatului
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 0-0. Bară Omrani după o fază superbă! Vicecampionii cer penalty la un duel De Amorim - Rus
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 2-0. Gnohere şi eurogolul lui Ovidiu Popescu aduc vicecampioana pe primul loc. Păun şi Tănase au ratat ocazii monumentale
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 0-0. Ovidiu Popescu şi Omrani lovesc bara! Repriză de calitate pe Arena Naţională
10 mar. 2017 EXCLUSIV | Edi Iordănescu a refuzat FC Voluntari. Motivele pentru care au eşuat negocierile şi posibila discuţie cu FCSB