Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 98 in dec. 2015
28 dec. 2015 Mărturia publică a unui tânăr fotbalist. Antrenorul le-a cerut jucătorilor să piardă un meci cu 3-0 pentru că el pariase "mulţi, mulţi bani". Mădălin Livan a răbufnit şi arată practicile şi condiţiile inumane de la FC Caransebeş
28 dec. 2015 Mărturia publică a unui tânăr fotbalist din România! Antrenorul le-a cerut jucătorilor să piardă un meci cu 3-0 pentru că el pariase "mulţi, mulţi bani". Mădălin Livan arată practicile şi condiţiile inumane de la Caransebeş
28 dec. 2015 Mărturia publică a unui tânăr fotbalist. Antrenorul le-a cerut jucătorilor să piardă un meci cu 3-0 pentru că el pariase "mulţi, mulţi bani". Mădălin Livana răbufnit şi arată practicile şi condiţiile inumane de la Caransebeş
28 dec. 2015 Mărturia publică a unui tânăr fotbalist. Antrenorul le-a cerut jucătorilor să piardă un meci cu 3-0 pentru că el pariase "mulţi, mulţi bani". Mădălin Livan arată practicile şi condiţiile inumane de la Caransebeş
28 dec. 2015 Mărturia publică a unui tânăr fotbalist. Antrenorul le-a cerut jucătorilor să piardă un meci cu 3-0 pentru că el pariase "mulţi, mulţi bani". Mădălin Livan a răbufnit şi arată practicile şi condiţiile inumane de la Caransebeş
28 dec. 2015 MAFIA PARIURILOR | Denunţ public al unui fotbalist din Liga 2! Antrenorul le-a cerut jucătorilor să piardă un meci cu 3-0 pentru că el pariase "mulţi, mulţi bani". Mădălin Livan scoate la iveală practicile şi condiţiile inumane de la Caransebeş
22 dec. 2015 United vrea cu orice preţ să rezolve problemele din atac. Ofertă colosală pentru Lewandowski
21 dec. 2015 Miracol de Crăciun | Leicester e "top of the league" în Anglia! Anul trecut, în acelaşi punct al sezonului, "vulpile" erau ultimele. Ranieri, Vardy şi Mahrez luptă cu recordurile din Premier League
17 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-1. Nicuşor Stanciu marchează un gol superb! Varela respinge de pe linia porţii, Niţă face minuni
17 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-0. Ianis Hagi vede "galben" pentru simulare. Echipa lui Hagi, mai activă decât în meciul din campionat
17 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-0. Ianis Hagi, galben pentru simulare. Echipa lui Hagi, mai activă decât în meciul din campionat
17 dec. 2015 Reghe, al doilea mat la Rege. Steaua bate a doua oară în patru zile la Ovidiu şi merge în semifinalele Cupei. Niţă, din nou cel mai bun de pe teren. Viitorul - Steaua 0-1
17 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-1. Stanciu marchează un gol superb! Varela respinge de pe linia porţii, Niţă face minuni în faţa lui Chiţu
16 dec. 2015 Jugurtha, prinţul de la curtea regelui Hagi. Hamroun a marcat golul decisiv al echipei lui Reghecampf la Ovidiu. Viitorul - Steaua 0-1
16 dec. 2015 Dinamo - Astra 2-1. Palic a marcat golul victoriei la ultima fază a meciului, după ce Enache egalase în prelungiri. Lui Şumudică i s-a făcut rău şi a plecat la spital în minutul 70
16 dec. 2015 Un an de la moartea lui Nae Manea. Gest superb al lui Lucian Ionescu: a adunat într-o carte toate poveştile despre fosta legendă a Giuleştiului
16 dec. 2015 OFICIAL | S-au afişat cotele pentru câştigarea EURO 2016. România, cotă uriaşă. Cât câştigi dacă pariezi pe "tricolori"
16 dec. 2015 România a jucat în ultimii ani cu toţi adversarii de la EURO. De ce trebuie să ne îngrijorăm de meciul cu Franţa, care e cea mai mare diferenţă de scor cu Elveţia şi unde joacă vedetele Albaniei
15 dec. 2015 Derby în Cupă! LIVE BLOG | Dinamo - Astra 1-0. Gnohere deschide scorul în minutul 16
15 dec. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - Astra 1-0. Gnohere loveşte încă din minutul 16. Lung Jr face un meci mare. Budescu, inexistent
15 dec. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - Astra 2-1.Palic marchează la ultima fază a meciului!
15 dec. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - Astra 1-0. Gnohere loveşte încă din minutul 16. Gazdele nu au primit un penalty clar, după un henţ al lui Teixeira
15 dec. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - Astra 1-0. Gnohere loveşte încă din minutul 16. Lung Jr., reflex incredibil la şutul lui Palic
15 dec. 2015 Derby în Cupă! LIVE BLOG | Dinamo - Astra 0-0. Un nou episod al duelului Rednic - Şumudică. Echipele de start
15 dec. 2015 Derby în Cupă! LIVE BLOG | Dinamo - Astra 1-0. Gnohere loveşte încă din minutul 16
15 dec. 2015 Derby în Cupă! LIVE BLOG | Dinamo - Astra, de la 20:30. Un nou episod al duelului Rednic - Şumudică. Echipele de start!
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-1. Hamroun marchează în minutul 3. Tudor nu acordă un penalty Viitorului. Papp este eliminat
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-1. Hamroun marchează în minutul 3. Tudor nu acordă un penalty Viitorului, după un henţ al aceluiaşi Hamroun. Ioan Filip loveşte bara!
14 dec. 2015 Jucăm cu Franţa, Elveţia şi Albania, în Grupa A! Franţa - România va fi meciul de deschidere la EURO 2016. Tabloul complet al grupelor
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua, de la 20:30. Hagi a renunţat la trei jucători în ziua meciului. Echipele probabile
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-1. Papp este eliminat, Tade ratează cea mai mare ocazie a reprizei secunde
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua, de la 20:30. Hagi şi-a pierdut cel mai bun jucător chiar înainte de meci. Echipele de start
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-1. Hamroun marchează în minutul 3. Tudor nu acordă un penalty Viitorului. Ioan Filip loveşte bara!
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-1. Hamroun deschide scorul în minutul 3, după o ezitare a apărării lui Hagi
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua 0-1. Papp este eliminat, Asediu la poarta Stelei: Niţă, decisiv în faţa lui Ganea şi Chiţu
14 dec. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Steaua, de la 20:30. Primul meci direct între Reghe şi Hagi. Florin Tănase s-a accidentat şi nu va fi pe teren. Echipa de start a Stelei
13 dec. 2015 România şi-a înfruntat în ultimii ani toţi adversarii de la EURO. De ce trebuie să ne îngrijorăm de meciul cu Franţa, care e cea mai mare diferenţă de scor cu Elveţia şi unde joacă vedetele Albaniei
12 dec. 2015 LIVE BLOG | A început tragerea la sorţi pentru grupele EURO 2016. Vezi componenţa celor patru urne! FOTO | Cum arată delegaţia României prezentă la Paris. Măsuri de securitate sporite
12 dec. 2015 LIVE BLOG | Jucăm cu Franţa, Elveţia şi Albania, în Grupa A! Franţa - România va fi meciul de deschidere la EURO 2016. Tabloul complet al grupelor
12 dec. 2015 LIVE BLOG | A început tragerea la sorţi pentru grupele EURO 2016. Urmează urna României! Spania şi Turcia în grupa de temut. Belgia şi Irlanda în grupa cea mai uşoară
12 dec. 2015 LIVE BLOG | A început tragerea la sorţi pentru grupele EURO 2016. Vezi componenţa celor patru urne! Vicente del Bosque a adus trofeul pe scenă. Măsuri de securitate sportie la Paris
07 dec. 2015 Blitzkrieg à la Reghe! Papp şi Tade au adus victoria în trei minute, la revenirea lui Reghecampf. Steaua - CS U Craiova 2-0. Campioana, la 8 puncte de Astra
07 dec. 2015 Condiţiile execrabile în care Astra vrea să se bată pentru titlu: jucători neplătiţi, mocirlă în loc de teren de antrenament, fără mâncare: "Tăiau jambierele şi-şi făceau căciuli". Şumudică e tentat să plece în iarnă
07 dec. 2015 CULISE | Condiţiile execrabile în care Astra vrea să se bată pentru titlu: jucători neplătiţi, fără teren de antrenament, fără mâncare în cantonament: "Tăiau jambierele şi-şi făceau căciuli". Şumudică e tentat să plece în iarnă
06 dec. 2015 LIVE BLOG | Steaua - CS U Craiova 0-0. Adi Popa ratează incredibil din şase metri!
06 dec. 2015 LIVE BLOG | Steaua - CS U Craiova 0-0. Arbitrul Avram nu l-a lăsat pe Ivan să joace cu cască. Sistem ofensiv ales de Reghecampf la revenire
06 dec. 2015 LIVE BLOG | Steaua - CS U Craiova, de la 20:30. Echipele de start. Sistem ofensiv ales de Reghecampf la revenire. Arbitrul Avram nu-l lasă pe Ivan să joace cu cască
06 dec. 2015 LIVE BLOG | Steaua - CS U Craiova 0-0. Popa ratează incredibil din şase metri!
06 dec. 2015 Steaua - CS U Craiova 2-0. Papp şi Tade au adus victoria la revenirea lui Reghecampf pe banca tehnică. Steaua, la opt puncte de Astra
06 dec. 2015 LIVE BLOG | Steaua - CS U Craiova 2-0. Papp înscrie cu o torpilă de la 30 de metri, Tade dublează avantajul
06 dec. 2015 LIVE BLOG | Steaua - CS U Craiova 0-0. Arbitrul Avram nu l-a lăsat pe Ivan să joace cu cască. Papp ratează prima ocazie
04 dec. 2015 SPECIAL | Ce se întâmplă atunci când faci praf un meci de Liga 1? CCA te trimite la aceeaşi partidă, la 7 luni distanţă! Protestele unui conducător aproape retrogradat de greşelile unui arbitru: "O delegare cu tentă. Va fi interesant de urmărit". Deaconu: "Nu comentăm delegările"
04 dec. 2015 SPECIAL | Faci praf un meci de Liga 1? CCA te trimite la aceeaşi partidă, la 7 luni distanţă! Protestele unui conducător aproape retrogradat de erorile unui arbitru: "O delegare cu tentă. Va fi interesant de urmărit". Reacţia lui Deaconu
04 dec. 2015 SPECIAL | Ce se întâmplă atunci când faci praf un meci de Liga 1? CCA te trimite la aceeaşi partidă, la 7 luni distanţă! Protestele unui conducător aproape retrogradat de greşelile unui arbitru: "O delegare cu tentă. Va fi interesant de urmărit". Reacţia lui Deaconu
04 dec. 2015 Întoarcerea unui fotbalist considerat pierdut. Cristi Săpunaru, pandurul care a luat pe sus Liga 1. Motivele pentru care nu trebuie să lipsească de la EURO
02 dec. 2015 LIVE BLOG | ASA Tg. Mureş - Steaua 0-1. Filip deschide scorul, după ce Stanciu lovise bara. Se joacă pe un teren greu, cu puţin peste 1.000 de oameni în tribune
02 dec. 2015 LIVE BLOG | ASA - Steaua, de la 20:30. Echipele de start: Guilherme revine printre titulari. Bergodi începe cu patru oameni de atac
02 dec. 2015 LIVE BLOG | ASA - Steaua 0-0. Echipele de start: Guilherme revine printre titulari. Bergodi începe cu patru oameni de atac
02 dec. 2015 PieDICĂ şi de la ASA. Steaua a condus pe Cluj Arena, dar a luat doar un punct, la primul meci în care Dică a fost principal. ASA - Steaua 1-1
02 dec. 2015 LIVE BLOG | ASA - Steaua 0-0. Se joacă pe un teren greu, cu puţin peste 1.000 de oameni în tribune. Guilherme revine printre titulari
02 dec. 2015 LIVE BLOG | ASA Tg. Mureş - Steaua 1-1. Filip deschide scorul în minutul 41, Costa egalează din centrarea lui Dedov, imediat după pauză
01 dec. 2015 Şumi, killer-ul lui Rădoi? Steaua - Astra 0-1. Găman a dat lovitura la ultima fază. Campioana, la 10 puncte în spatele liderului
01 dec. 2015 The Great Andy! Marea Britanie a câştigat Cupa Davis, după o pauză de 79 de ani. Andy Murray, erou în finala cu Belgia: două puncte în primele două zile şi victorie decisivă în meciul cu Goffin