Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 14 in sept. 2018
28 sept. 2018 Simona Halep, OUT de la Wuhan! Liderul mondial, eliminat de Cibulkova după un meci al contrastelor: 0-6 în primul set, trei intervenţii ale medicului, revenire şi şansă ratată pe finalul manşei a doua. "Filmul" duelului terminat în 85 de minute: "Asta a făcut diferenţa"
25 sept. 2018 LIVE TEXT | Simona Halep - Dominika Cibulkova, ACUM, în turul al doilea de la Wuhan. Liderul mondial revine "din corzi", dar e la un pas de eliminare!
25 sept. 2018 Simona Halep, OUT de la Wuhan! Liderul mondial, eliminat de Cibulkova după un meci al contrastelor: 0-6 în primul set, trei intervenţii ale medicului, revenire şi şansă ratată pe finalul manşei a doua. "Filmul" duelului terminat în 85 de minute
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România, de la 21:45. Drăguş e titular! Manea şi Anton, alte surprize. Echipele de start, cu toate vedetele sârbilor pe teren. Ilie Dumitrescu a rezolvat marea problemă: ce încearcă, de fapt, "Guriţă"
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România, de la 21:45. Drăguş, Manea şi Anton sunt titulari, sârbii intră cu vedetele. Ilie Dumitrescu a rezolvat marea problemă: ce încearcă, de fapt, "Guriţă", ce-l surprinde pe Balint, pericolul "Mitro" + ce spun casele de pariuri
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România, ACUM, la Belgrad. Drăguş, Manea şi Anton sunt titulari, sârbii intră cu vedetele. Ilie Dumitrescu a rezolvat marea problemă: ce încearcă, de fapt, "Guriţă"
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România, ACUM, la Belgrad. Mitro vs.Tătă, episodul 1: bară a sârbilor în minutul 9. Chipciu şi Ţucudean au avut primele ocazii. Mari probleme în flancul lui Bancu şi Drăguş
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România, ACUM, la Belgrad. FOTO | Mitro nu ne iartă! Tătăruşanu respinge, Bancu ratează intervenţia şi primim un gol ciudat de la golgheterul sârbilor. Suntem dominaţi la toate capitolele
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România, ACUM, la Belgrad. Chipciu putea salva repriza, dar a nimerit bara! Sârbii domină la toate capitolele, Mitrovic a marcat un gol ciudat
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România, ACUM, la Belgrad. Gooool Stanciu! Chipciu "smulge" un penalty după un duel cu Kolarov şi Nicuşor ne readuce în meci
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România, ACUM, la Belgrad. Mare ocazie ratată de Mitriţă în minutul 89!
10 sept. 2018 LIVE BLOG | Serbia - România 2-2. 97 de minute de luptă la Belgrad şi un rezultat bun! Ţucudean şi Stanciu au anulat "dubla" lui Mitrovic, Mitriţă putea da lovitura pe final