Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 49 in oct. 2016
28 oct. 2016 LIVE BLOG | Foresta - Steaua 1-2. Calificare muncită pentru vicecampioană. Ovidiu Popescu şi Aganovic au înscris golurile victoriei de la Suceava
27 oct. 2016 LIVE BLOG | Foresta - Steaua 1-2. Aganovic marchează în startul reprizei secunde. Tudorie, înlocuit cu Man
27 oct. 2016 LIVE BLOG | Foresta - Steaua 1-2. Aganovic marchează în startul reprizei secunde. Vicecampioana, aproape de o calificare muncită
21 oct. 2016 GOLubovic n-a fost de ajuns. Steaua - FC Zurich 1-1. Lovitura lui Kone a anulat primul moment bun al bosniacului şi vicecampioana rămâne ultima în Grupa L
20 oct. 2016 LIVE BLOG | Steaua - FC Zurich 0-0. Adi Popa loveşte bara, Niţă face minuni în faţa lui Kone. Rusescu, "dublă" în Osmanlispor - Villarreal 2-0
20 oct. 2016 LIVE BLOG | Steaua - FC Zurich 1-0. Golubovic deschide scorul din centrarea lui Adi Popa!
20 oct. 2016 LIVE BLOG | Steaua - FC Zurich 1-1. Kone dă lovitura în minutul 86 şi anulează golul lui Golubovic. Vicecampioana rămâne ultima în Grupa L
20 oct. 2016 LIVE BLOG | Steaua - FC Zurich, ora 20:00. Surpriză mare în primul "11" ales de Reghecampf. Echipele de start
20 oct. 2016 LIVE BLOG | Steaua - FC Zurich 1-1. Kone egalează în minutul 86!
20 oct. 2016 GOLubovic n-a fost de ajuns. Steaua - FC Zurich 1-1. Lovitura lui Kone a anulat primul moment de sclipire al bosniacului şi vicecampioana rămâne ultima în Grupa L
20 oct. 2016 LIVE BLOG | Steaua - FC Zurich 0-0. Adi Popa ratează incredibil după doar 3 minute!
20 oct. 2016 LIVE BLOG | Steaua - FC Zurich 0-0. Ocazii multe în prima repriză. Adi Popa, cel mai periculos om al vicecampioanei. Niţă a avut de lucru
20 oct. 2016 LIVE BLOG | Steaua - FC Zurich 0-0. Adi Popa ratează incredibil după 3 minute, apoi loveşte bara! Niţă face minuni în faţa lui Kone
15 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Lăsăm două puncte la Astana după un arbitraj controversat şi o abordare prudentă a lui Daum
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România, ora 19:00! O singură schimbare în echipa care a spulberat Armenia. Echipele de start
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Grigore e înlocuit de Moţi după ce şi-a spart nasul. Toşca, aproape de autogol, Adi Popa ne refuză un gol ca şi făcut
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Ne stingem repede în repriza a doua. Prima schimbare ofensivă a lui Daum vine în minutul 84: intră Florin Andone
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Armenia - România 0-5. Am făcut spectacol la Erevan! Stanciu şi Marin, cei mai buni oameni ai unui meci decis încă din primele 12 minute
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Am dominat prima repriză. Alegere surprinzătoare a lui Daum după accidentarea lui Chipciu
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România, ora 19:00! Daum pregăteşte o singură schimbare în echipa care a spulberat Armenia. "11-le" probabil al neamţului
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Trecem peste un start greoi şi dominăm meciul. Stancu şi Stanciu ratează ocazii bune
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Adi Popa ne refuză un gol ca şi făcut! Grigore a fost înlocuit de Moţi după ce şi-a spart nasul
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Bogdan Stancu ratează prima ocazie a meciului. Dragoş Grigore are probleme după ce e lovit cu cotul
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Chipciu cere penalty, apoi se accidentează şi face semn că trebuie schimbat
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România, ora 19:00! O singură schimbare în echipa care a spulberat Armenia. Adversarii joacă 5-3-2 şi au vrut să ude excesiv terenul înaintea meciului
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Ne stingem repede în repriza a doua. Stanciu nu e în zi bună, Stancu e izolat în atac. Daum mai are o singură schimbare
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. Începem greu şi repriza a doua. Enache, inexistent de la intrarea în locul lui Chipciu
11 oct. 2016 LIVE BLOG | Kazahstan - România 0-0. O singură schimbare în echipa care a spulberat Armenia. Adversarii joacă 5-3-2 şi au vrut să ude excesiv terenul înaintea meciului
09 oct. 2016 Trei concluzii după Armenia - România. Ce ar trebui să ne bucure în afara scorului de pe tabelă şi marea problemă a lui Daum în meciul în care am marcat cinci goluri
08 oct. 2016 LIVE BLOG | Armenia - România 0-3. Start de vis! Adi Popa şi Răzvan Marin înscriu din pasele lui Stanciu. Gazdele joacă în 10 oameni încă din minutul 3
08 oct. 2016 LIVE BLOG | Armenia - România 0-4. Spectacol la Erevan! Nicuşor Stanciu înscrie superb din pasa lui Stancu. Depăşim un record vechi de 83 de ani
08 oct. 2016 LIVE BLOG | Armenia - România 0-5. Facem spectacol la Erevan! Chipciu devine al cincilea marcator. Răzvan Marin, gol şi pasă de gol la debut
08 oct. 2016 LIVE BLOG | Armenia - România 0-4. Spectacol la Erevan! Nicuşor Stanciu înscrie superb şi pune capăt celor mai bune 30 de minute din istoria recentă a naţionalei
08 oct. 2016 LIVE BLOG | Armenia - România 0-0. Start perfect! Penalty pentru România şi cartonaş galben încă din minutul 3!